Znajdź pracownika socjalnego OPS Bemowo

Filtry

Znajdź pracownika socjalnego
Ulica Pracownik socjalny Telefon E-mail Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze Telefon2 E-mail2
Ulica: Strąkowa Pracownik socjalny: Ewa Piotrowska Telefon: 22 48-71-346 E-mail: e.piotrowska@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Emilia Mazurek Telefon2: 723-245-122 E-mail2: e.mazurek@opsbemowo.pl
Ulica: Sucharskiego Pracownik socjalny: Joanna Leśniewska Telefon: 22 48-71-368 E-mail: j.lesniewska@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Katarzyna Kiepas Telefon2: 22 48-71-329 E-mail2: k.kiepas@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Synów Pułku Pracownik socjalny: Adrianna Gulewicz Telefon: 22 48-71-369 E-mail: a.gulewicz@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Aleksandra Kruszyńska Telefon2: 512-698-695 E-mail2: a.kruszynska@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Szareckiego Pracownik socjalny: Barbara Wójcik-Gac Telefon: 22 48-71-356 E-mail: b.wojcik-gac@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Aldona Taradejna Telefon2: 22 48-71-359 E-mail2: a.taradejna@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Szczotkarska Pracownik socjalny: Barbara Wójcik-Gac Telefon: 22 48-71-356 E-mail: b.wojcik-gac@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Dorota Salwa Telefon2: 723-245-120 E-mail2: d.salwa@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Szeligowska Pracownik socjalny: Katarzyna Matusiak Telefon: 22 48-71-316 E-mail: k.matusiak@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Dorota Salwa Telefon2: 723-245-120 E-mail2: d.salwa@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Szlifierska Pracownik socjalny: Monika Kozłowska Telefon: 22 48-71-368 E-mail: m.kozlowska@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Katarzyna Galant Telefon2: 22 48-71-349 E-mail2: k.galant@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Szobera Pracownik socjalny: Monika Tomaszewska-Minda Telefon: 22 48-71-358 E-mail: m.tomaszewska-minda@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Emilia Mazurek Telefon2: 723-245-122 E-mail2: e.mazurek@opsbemowo.pl
Ulica: Szwankowskiego Pracownik socjalny: Ewa Piotrowska Telefon: 22 48-71-346 E-mail: e.piotrowska@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Emilia Mazurek Telefon2: 723-245-122 E-mail2: e.mazurek@opsbemowo.pl
Ulica: Słomiana Pracownik socjalny: Katarzyna Matusiak Telefon: 22 48-71-316 E-mail: k.matusiak@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Dorota Salwa Telefon2: 723-245-120 E-mail2: d.salwa@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Telefoniczna Pracownik socjalny: Jerzy Matysiak Telefon: 22 48-71-356 E-mail: j.matysiak@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Klaudiusz Kozłowski Telefon2: 22 48-71-349 E-mail2: k.kozlowski@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Telewizyjna Pracownik socjalny: Jerzy Matysiak Telefon: 22 48-71-356 E-mail: j.matysiak@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Klaudiusz Kozłowski Telefon2: 22 48-71-349 E-mail2: k.kozlowski@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Thomm'ego Pracownik socjalny: Jerzy Matysiak Telefon: 22 48-71-356 E-mail: j.matysiak@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Klaudiusz Kozłowski Telefon2: 22 48-71-349 E-mail2: k.kozlowski@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Tkaczy Pracownik socjalny: Katarzyna Matusiak Telefon: 22 48-71-316 E-mail: k.matusiak@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Dorota Salwa Telefon2: 723-245-120 E-mail2: d.salwa@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Uniejowska Pracownik socjalny: Iwona Chlebowska Telefon: 22 48-71-364 E-mail: i.chlebowska@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Aldona Taradejna Telefon2: 22 48-71-359 E-mail2: a.taradejna@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Waldorffa Pracownik socjalny: Judyta Michalska-Bodzan Telefon: 22 48-71-364 E-mail: j.michalska@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Klaudiusz Kozłowski Telefon2: 22 48-71-349 E-mail2: k.kozlowski@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Westerplatte Pracownik socjalny: Jerzy Matysiak Telefon: 22 48-71-356 E-mail: j.matysiak@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Klaudiusz Kozłowski Telefon2: 22 48-71-349 E-mail2: k.kozlowski@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Widawska Pracownik socjalny: Barbara Wójcik-Gac Telefon: 22 48-71-356 E-mail: b.wojcik-gac@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Aldona Taradejna Telefon2: 22 48-71-359 E-mail2: a.taradejna@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Wielbarska Pracownik socjalny: Jerzy Matysiak Telefon: 22 48-71-356 E-mail: j.matysiak@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Klaudiusz Kozłowski Telefon2: 22 48-71-349 E-mail2: k.kozlowski@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Wieśniacza Pracownik socjalny: Małgorzata Jakubowska Telefon: 22 48-71-336 E-mail: m.jakubowska@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Katarzyna Galant Telefon2: 22 48-71-349 E-mail2: k.galant@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Wolfkego Pracownik socjalny: Judyta Michalska-Bodzan Telefon: 22 48-71-364 E-mail: j.michalska@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Aldona Taradejna Telefon2: 22 48-71-359 E-mail2: a.taradejna@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Wrocławska Pracownik socjalny: Barbara Wójcik-Gac Telefon: 22 48-71-356 E-mail: b.wojcik-gac@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Aldona Taradejna Telefon2: 22 48-71-359 E-mail2: a.taradejna@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Wybickiego Pracownik socjalny: Katarzyna Matusiak Telefon: 22 48-71-316 E-mail: k.matusiak@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Dorota Salwa Telefon2: 723-245-120 E-mail2: d.salwa@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Wyki Pracownik socjalny: Anna Jakubowska Telefon: 22 48-71-369 E-mail: a.jakubowska@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Aleksandra Kruszyńska Telefon2: 512-698-695 E-mail2: a.kruszynska@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Zaboreczne Pracownik socjalny: Agnieszka Schubring Telefon: 22 48-71-364 E-mail: a.schubring@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Klaudiusz Kozłowski Telefon2: 22 48-71-349 E-mail2: k.kozlowski@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Zaborowska Pracownik socjalny: Iwona Chlebowska Telefon: 22 48-71-364 E-mail: i.chlebowska@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Katarzyna Galant Telefon2: 22 48-71-349 E-mail2: k.galant@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Zachodzącego Słońca Pracownik socjalny: Kamila Bączek Telefon: 22 48-71-376 E-mail: k.baczek@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Klaudiusz Kozłowski Telefon2: 22 48-71-349 E-mail2: k.kozlowski@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Zeusa Pracownik socjalny: Jerzy Matysiak Telefon: 22 48-71-356 E-mail: j.matysiak@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Klaudiusz Kozłowski Telefon2: 22 48-71-349 E-mail2: k.kozlowski@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Ziębicka Pracownik socjalny: Małgorzata Jakubowska Telefon: 22 48-71-336 E-mail: m.jakubowska@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Katarzyna Galant Telefon2: 22 48-71-349 E-mail2: k.galant@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Łagowska Pracownik socjalny: Iwona Chlebowska Telefon: 22 48-71-364 E-mail: i.chlebowska@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Katarzyna Galant Telefon2: 22 48-71-349 E-mail2: k.galant@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Łokuciewskiego Pracownik socjalny: Barbara Wójcik-Gac Telefon: 22 48-71-356 E-mail: b.wojcik-gac@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Klaudiusz Kozłowski Telefon2: 22 48-71-349 E-mail2: k.kozlowski@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Łęgi Pracownik socjalny: Adrianna Gulewicz Telefon: 22 48-71-369 E-mail: a.gulewicz@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Dorota Salwa Telefon2: 723-245-120 E-mail2: d.salwa@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Świetlików Pracownik socjalny: Joanna Leśniewska Telefon: 22 48-71-368 E-mail: j.lesniewska@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Katarzyna Kiepas Telefon2: 22 48-71-329 E-mail2: k.kiepas@opsbemowo.waw.pl
Ulica: Świętochowskiego Pracownik socjalny: Monika Tomaszewska-Minda Telefon: 22 48-71-358 E-mail: m.tomaszewska-minda@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Emilia Mazurek Telefon2: 723-245-122 E-mail2: e.mazurek@opsbemowo.pl
Ulica: Żołnierzy Wyklętych Pracownik socjalny: Kamila Bączek Telefon: 22 48-71-376 E-mail: k.baczek@opsbemowo.waw.pl Pracownik socjalny – usługi opiekuńcze: Klaudiusz Kozłowski Telefon2: 22 48-71-349 E-mail2: k.kozlowski@opsbemowo.waw.pl

Wciśnij klawisz ENTER, aby przejść do widoku szczegółowego

Pracownicy socjalni z obszaru pomocy specjalistycznej

Zespół Pracy Socjalnej

Imie i nazwisko Telefon E-mail
Michał Narożniak 22 48-71-375 m.narozniak@opsbemowo.waw.pl
Małgorzata Sowińska-Głowacka 22 48-71-375 m.sowinska@opsbemowo.waw.pl


Dział Wsparcia Rodziny

Imie i nazwisko Telefon E-mail
Ilona Popławska 22 48-71-314 i.poplawska@opsbemowo.waw.pl
Joanna Szawłowska 22 48-71-312 j.szawlowska@opsbemowo.waw.pl


Bemowski Klub Integracji Społecznej

Imie i nazwisko Telefon E-mail
Grzegorz Prądzyński 22 48-70-316 g.pradzynski@opsbemowo.waw.pl
Magdalena Sadolewska 22 48-70-316 m.sadolewska@opsbemowo.waw.pl