Kontakt OPS Bemowo

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

Adres: ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego 26, 01-471 Warszawa

Zdjęcie wejście do siedziby tymczasowej OPS Bemowo

  • Izabela Zwierz – Dyrektor
  • Ewa Bachanek-Znamierowska – Zastępca Dyrektora
  • Monika Krajewska – Główny Księgowy

Sekretariat:
22 48-71-303, 22 48-71-304
sekretariat@opsbemowo.waw.pl

Punkt Pierwszego Kontaktu:
22 48-71-300, 22 48-71-301

Godziny pracy Ośrodka:
poniedziałek-piątek 8:00-16:00

Znajdź pracownika socjalnego

Sprawdź lokalizację na mapie

Kontakty

Kontakty

  • Izabela Zwierz
    Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
  • Ewa Bachanek-Znamierowska
    Zastępca Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

Sekretariat
tel.: 22 487-13-03, 22 487-13-04
e-mail: sekretariat@opsbemowo.waw.pl

tel.: 22 487-13-01, 22 487-13-02

  • Monika Krajewska
    Główny księgowy
    tel.: 22 48-71-325,  22 48-71-324
    e-mail: m.krajewska@opsbemowo.waw.pl
  • Sławomir Janicki
    tel.: 22 48-71-377
    e-mail: s.janicki@opsbemowo.waw.pl
  • Dorota Capiga-Leszczyk
    Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej
    tel.: 22 48-71-340
    e-mail: d.capiga-leszczyk@opsbemowo.waw.pl
  • Beata Bodzan-Matysiak
    Kierownik Zespołu Pomocy Środowiskowej nr 1
    tel.: 22 48-71-374
    e-mail: b.bodzan@opsbemowo.waw.pl
  • Katarzyna Bębas
    Kierownik Zespołu Pomocy Środowiskowej nr 2
    tel.: 22 48-71-370
    e-mail: k.bebas@opsbemowo.waw.pl
  • Magdalena Chemycz
    Kierownik Działu Wsparcia Rodziny

    tel.: 22 48-71-310, 22 48-71-307
    e-mail: m.chemycz@opsbemowo.waw.pl
  • Mariola Gołębiewska
    Kierownik Działu Wsparcia Seniorów i Osób z Niepełnosprawnością
    tel.: 22 48-71-317
    e-mail: m.golebiewska@opsbemowo.waw.pl
  • Agnieszka Jabłońska-Własiuk
    Kierownik Zespołu Pomocy Środowiskowej
    tel.: 22 48-71-317
    e-mail: a.jablonska@opsbemowo.waw.pl
  • Katarzyna Hałuszczak
    Kierownik Działu Przeciwdziałania Przemocy
    tel.: 22 48-71-341, 22 48-71-342
    e-mail: k.haluszczak@opsbemowo.waw.pl
  • Agnieszka Awksentiuk
    Kierownik Działu ds. Projektów

    tel.: 22 48-71-378
    e-mail: a.awksentiuk@opsbemowo.waw.pl
  • Edyta Chomaniuk
    Kierownik Bemowskiego Klubu Integracji Społecznej
    tel.: 22 48-70-315, 22 48-70-316
    e-mail: e.chomaniuk@opsbemowo.waw.pl
  • Elżbieta Kluska
    Kierownik Ośrodka Wsparcia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
    tel.: 22 48-71-388
    e-mail: e.kluska@opsbemowo.waw.pl
  • Sylwia Prądzyńska
    Kierownik Ośrodka Wsparcia dla Seniorów
    tel.: 22 48-70-300, 512-698-822
    e-mail: s.pradzynska@opsbemowo.waw.pl
  • Magdalena Trzeszczkowska
    Kierownik Zespołu Realizacji Świadczeń i Analiz
    tel.: 22 48-71-371, 22 48-71-372
    e-mail: m.trzeszczkowska@opsbemowo.waw.pl
  • Alicja Kociszewska
    Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego
    tel.: 22 48-71-330, 22 48-71-331
    e-mail: a.kociszewska@opsbemowo.waw.pl
  • Przemysław Skwarski
    Koordynator wolontariatu
    tel.: 22 48-71-348, 512-698-711
    e-mail: p.skwarski@opsbemowo.waw.pl

tel.: 22 48-71-348, 723-245-116
e-mail: MAL@opsbemowo.waw.pl

Pozostałe kontakty

Siedziba Zespołu Interdyscyplinarnego
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

Przewodnicząca Zespołu: Izabela Zwierz

ul. gen. Tadeusza Pełczynskiego 26
01-471 Warszawa

tel. 22 48 71 342, 22 48 71 343
zesp.interdyscyplinarny@opsbemowo.waw.pl

https://opsbemowo.waw.pl/zi

Przewodniczący Zespołu: Paweł Parafiniuk

Komisja znajduje się w Urzędzie Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy przy ul. Powstańców Śląskich 70.

tel. 22 325 41 28
bemowo.KRPA@um.warszawa.pl

Więcej o Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Zgłoszenia i konsultacje telefoniczne pod numerem 19 115.

Punkt znajduje się w Urzędzie Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy przy ul. Powstańców Śląskich 70.

Więcej o Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

W ramach działań profilaktycznych dla mieszkańców prowadzone jest bezpłatne poradnictwo, wsparcie psychologiczne, poradę specjalisty ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz porady prawne w w/w zakresie.

ul. Bandrowskiego 1
tel. 22 325 40 46