null

Dzieje się w naszym OWiRON-ie

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie przedstawiające uczestników OWIRON

Aktywny czerwiec w OWiRON-ie! Przeczytajcie o atrakcyjnych działaniach naszych Uczestników.

Nasza aktywność w organizowaniu działań w OWiRON-ie pozostaje niezmiennie wysoka. W ostatnim czasie uczestniczyliśmy w wielu fantastycznych wydarzeniach.

  1. Jak co roku zorganizowaliśmy imprezę plenerową z okazji międzynarodowego Dnia Hamburgera, a że uwielbiamy hamburgery, więc świętowaliśmy z prawdziwą przyjemnością. Przy okazji okazało się, że choć hamburgery najbardziej kojarzą się w kuchnią amerykańską, ich pochodzenia należy szukać w Hamburgu.
  2. Disco w OWIRONie”, czyli bawiliśmy się na organizowanej przez nas cyklicznie dyskotece. Tym razem do wspólnej zabawy zaprosiliśmy gości ze Środowiskowego Dom Samopomocy „Pod Siódmym” oraz Fundacji „Nie Tylko”. Po prostu szaleństwo, zabawa i relaks, a przy tym konkursy, wspaniałe mufinki i ciasto z jagodami! Uwielbiamy te imprezy!
  3. Odwiedziliśmy Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie. Uff... Nareszcie, bo długo czekaliśmy na tę wycieczkę. Poznaliśmy niesamowitą historię naszej najbliższej okolicy, historię Mazowieckie Centrum Metalurgicznego, jednego z największych ośrodków hutniczych starożytnej Europy.
  4. Wzięliśmy udział w konkursie „Jaka to melodia”, który został zorganizowany przez naszych przyjaciół ze Środowiskowego Domu Samopomocy „Pod Siódmym”. Cóż to były za emocje! Wywalczyliśmy II miejsce!
  5. Świętowaliśmy potrójne urodziny naszych kolegów.
  6. Odwiedziliśmy wystawę prac malarskich przygotowanych przez bemowskich Seniorów w Ośrodku Wsparcia dla Seniorów OPS Bemowo. Były tam przepiękne dzieła!
  7. A w ostatni piątek, piąteczek, piątunio... spędziliśmy aktywnie, na sportowo. Urząd  Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy oraz Fundacja Multisport zorganizowali zawody sportowe. Rywalizowaliśmy w rzucie oszczepem, pchnięciu kulą, staniu na równoważni. Graliśmy w  Bule, trenowaliśmy Judo, pokonywaliśmy tory przeszkód, malowaliśmy kamienie. To był potężny „zastrzyk energii”.
  8. W sobotę zaś, nasz zespół muzyczny „Jeden Rytm – Jeden Świat” wystąpił na scenie imprezy Aktywny Senior na Bemowie w Ośrodku Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bemowo.

To nasza aktywność w ostatnim tygodniu. Takich tygodni w roku mamy 52. SUPER! Śledź nasze wydarzenia na naszym FB.