Komisje Rady Dzielnicy Bemowo

Składy komisji

 

Komisja Rewizyjna:

  1. Aneta Nowolecka - Przewodnicząca
  2. Maciej Bartosiak - Wiceprzewodniczący
  3. Wioletta Borecka
  4. Adam Niedziałek
  5. Marcin Wierzchowski
  6. Artur Zygrzak

Komisja Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich:

  1. Patrycja Czerska - Przewodnicząca
  2. Jarosław Oborski - Wiceprzewodniczący
  3. Wioletta Borecka
  4. Maciej Dubicki
  5. Iwona Łoboda
  6. Marcin Wierzchowski

Komisja Budżetu i Finansów:

  1. Artur Zygrzak - Przewodniczący
  2. Wioletta Borecka - Wiceprzewodnicząca
  3. Adam Niedziałek - Wiceprzewodniczący
  4. Maciej Bartosiak
  5. Jarosław Dąbrowski
  6. Wojciech Klażyński
  7. Łukasz Lorentowicz
  8. Anna Wosińska

Komisja Edukacji:

  1. Iwona Łoboda - Przewodnicząca
  2. Jarosław Oborski - Wiceprzewodniczący
  3. Wioletta Borecka
  4. Marek Cackowski
  5. Patrycja Czerska
  6. Magdalena Gogol
  7. Łukasz Lorentowicz
  8. Aneta Nowolecka 
  9. Marta Sylwestrzak

Komisja Inwestycji i Ładu Przestrzennego:

  1. Magdalena Gogol - Przewodnicząca
  2. Marta Sylwestrzak - Wiceprzewodnicząca
  3. Patrycja Czerska
  4. Marek Lipiński
  5. Adam Niedziałek
  6. Robert Podpłoński
  7. Adam Zawistowski

   Komisja Kultury, Sportu i Promocji:

  1. Anna Wosińska - Przewodnicząca
  2. Kazimierz Szczerba - Wiceprzewodniczący
  3. Maciej Bartosiak
  4. Jarosław Dąbrowski
  5. Wojciech Klażyński
  6. Marek Lipiński

Komisja Ochrony Środowiska:

  1. Maciej Bartosiak - Przewodniczący
  2. Patrycja Czerska - Wiceprzewodnicząca 
  3. Krystian Barciński
  4. Maciej Dubicki
  5. Ewa Przychodzień-Schmidt 
  6. Marta Sylwestrzak
  7. Joanna Wośko - Matryba
  8. Adam Zawistowski

Komisja Zdrowia, Polityki Społecznej i Spraw Senioralnych:

  1. Joanna Wośko – Matryba - Przewodnicząca
  2. Aneta Nowolecka - Wiceprzewodnicząca 
  3. Wiesława Schubert - Figarska - Wiceprzewodnicząca
  4. Marek Cackowski
  5. Ewa Przychodzień-Schmidt
  6. Kazimierz Szczerba

 Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  1. Wioletta Borecka - Przewodnicząca
  2. Robert Podpłoński - Wiceprzewodniczący 
  3. Patrycja Czerska
  4. Adam Niedziałek
  5. Artur Zygrzak