Dyrektorzy placówek oświatowych

Dyrektorzy przedszkoli

  1. Justyna Masłowska, Przedszkole nr 75, ul.Rozłogi 4a
  2. Hanna Piątek, Przedszkole nr 98,  ul. Legendy 12
  3. Dorota Wolska-Górny, Przedszkole nr 205, ul. Irzykowskiego 1
  4. Bożena Miękus, Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej, ul. Czumy 6
  5. Lidia Grabiec, Przedszkole nr 215, ul. Szwankowskiego 3
  6. Hanna Waluśkiewicz, Przedszkole nr 216, ul. Andriollego 1
  7. Katarzyna Ciszewska-Pawińska, Przedszkole nr 222, ul. Wyki 17
  8. Maria Głodek, Przedszkole nr 319, ul. Powstańców Śląskich 14
  9. Grażyna Brzezińska, Przedszkole nr 320, ul. Cokołowa 2
  10. Dorota Bogucka-Przybyła, Przedszkole nr 336, ul. Siemiatycka 2
  11. Danuta Wirt, Przedszkole nr 337, ul. Reżyserska 19
  12. Joanna Szpilman-Bartnicka, Przedszkole nr 371, ul. Lencewicza 5
  13. Marta Pakulska, Przedszkole nr 390, ul. Secemińska 1
  14. Agnieszka Przeniosło, Przedszkole nr 402, ul. Rosy Bailly 11
  15. Lucyna Rudko, Przedszkole nr 406, ul. Kaden-Bandrowskiego 8
  16. Katarzyna Gawinkowska-Bielińska, Przedszkole nr 415 im. Akademii Pana Kleksa, ul. Obrońców Tobruku 23/112
  17. Edyta Sasim, Przedszkole nr 417, ul. Muszlowa 17
  18. Małgorzata Jabłońska, Przedszkole nr 435, ul. Pełczyńskiego 24/dwa oddziały zamiejscowe ul. Bolkowska 4

Dyrektorzy Szkół i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej 

  1. Barbara Makowska-Opala, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II, ul. Górczewska 201
  2. Danuta Zawadzka, Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego, ul. Thommeego 1
  3. Marzena Mańkowska, Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego, ul. Tkaczy 27
  4. Krystyna Gawrjołek, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej, ul. Oławska 3
  5. Emilia Miecznikowska, Szkoła Podstawowa nr 350 im. Armii Krajowej, ul. Irzykowskiego 1a
  6. Beata Ciesielska-Pocialik, Szkoła Podstawowa nr 357, ul. Zachodzącego Słońca 25
  7. Małgorzata Zarzycka, Szkoła Podstawowa nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego, ul. Czumy 8
  8. Joanna Kalisz-Lerch, Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego, ul. Rozłogi 10
  9. Wojciech Barański, Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz, ul. Andriollego 1
  10. Emilia Wojdyła, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 (Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Janusza Korczaka, Przedszkole nr 345), ul. Brygadzistów 18
  11. Iwona Kaczmarczyk, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 (Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren, Przedszkole nr 381), ul. Szobera 1/3
  12. Iwona Idzikowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 (Szkoła Podstawowa nr 321, Przedszkole nr 389), ul. Szadkowskiego 3
  13. Magdalena Lipińska, LXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, ul. Anieli Krzywoń 3
  14. Katarzyna Olobry-Księżak, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20, ul. Powstańców Śląskich 17