Dyrektorzy placówek oświatowych

Dyrektorzy przedszkoli

  1. Justyna Masłowska, Przedszkole Nr 75, Rozłogi 4a
  2. Hanna Piątek, Przedszkole Nr 98, Legendy 12
  3. Dorota Wolska, Przedszkole Nr 205, Irzykowskiego 1
  4. Bożena Miękus, Przedszkole Nr 214, Czumy 6
  5. Lidia Grabiec, Przedszkole Nr 215, Szwankowskiego 3
  6. Hanna Waluśkiewicz, Przedszkole Nr 216, Andriollego 1
  7. Katarzyna Ciszewska-Pawińska, Przedszkole Nr 222, Wyki 17
  8. Mria Głodek, Przedszkole Nr 319, Powstańców Śląskich 14
  9. Grażyna Brzezińska, Przedszkole Nr 320, Cokołowa 2
  10. Dorota Bogucka, Przedszkole Nr 336, Siemiatycka 2
  11. Danuta Wirt, Przedszkole Nr 337, Reżyserska 19
  12. Małgorzata Guzek - p.o. Dyrektora, Przedszkole Nr 371, Lencewicza 5
  13. Marta Pakulska, Przedszkole Nr 390, Secemińska 1
  14. Agnieszka Przeniosło, Przedszkole Nr 402, Rosy Bailly 11
  15. Lucyna Rudko, Przedszkole Nr 406, Kaden-Bandrowskiego 8
  16. Katarzyna Gawinkowska-Bielińska, Przedszkole Nr 415, Obrońców Tobruku 23/112
  17. Edyta Sasim, Przedszkole Nr 417, Muszlowa 17
  18. Małgorzata Jabłońska, Przedszkole nr 435, Pełczyńskiego 24/dwa oddziały zamiejscowe ul. Bolkowska 4

Dyrektorzy Szkół i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej 

  1. Barbara Makowska-Opala, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82, Górczewska 201
  2. Danuta Zawadzka, Szkoła Podstawowa nr 150, Thommeego 1
  3. Marzena Mańkowska, Szkoła Podstawowa nr 306, Tkaczy 27
  4. Krystyna Gawrjołek, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341, Oławska 3
  5. Rafał Lisowski, Szkoła Podstawowa nr 350, Irzykowskiego 1a
  6. Beata Ciesielska-Pocialik, Szkoła Podstawowa nr 357, Zachodzącego Słońca 25
  7. Małgorzata Zarzycka, Szkoła Podstawowa nr 362, Czumy 8
  8. Joanna Kalisz-Lerch, Szkoła Podstawowa nr 363, Rozłogi 10
  9. Wojciech Barański, Szkoła Podstawowa nr 364, Andriollego 1
  10. Emilia Wojdyła, Zespół Szkolno-Przedszkolny  nr 2 (Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301, Przedszkole nr 345), Brygadzistów 18
  11. Iwona Kaczmarczyk, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 (Szkoła Podstawowa nr 316, Przedszkole nr 381), Szobera 1/3
  12. Iwona Idzikowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny  nr 7 (Szkoła Podstawowa nr 321, Przedszkole nr 389), Dekutowskiego 3
  13. Magdalena Lipińska, LXXVIII Liceum Ogólnokształcące, Anieli Krzywoń 3
  14. Maria Zabłocka, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20, Powstańców Śląskich 17