Dni Bemowa 2021 – zaczynamy!

Dni Bemowa 2021 4.09-19.09.2021 Logo Dni Bemowa, Zakochaj się w Warszawie na Bemowie, Bemowskie Centrum Kultury

 

 

Serdecznie zapraszamy na Dni Bemowa 2021 – największą imprezę w roku dla mieszkańców naszej dzielnicy! Ze względu na sytuację związaną z pandemią, w trosce o Wasze bezpieczeństwo, tegoroczne wydarzenie rozłożyliśmy na cztery dni: 4, 17, 18 i 19 września.

W ramach imprezy zorganizujemy dla Was niesamowite koncerty, na których wystąpią wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Kasia Kowalska (4.09), Baranovski (4.09), Agnieszka Chylińska (17.09), Smolasty (18.09) oraz Mietek Szcześniak (18.09)! Oprócz występów muzycznych przygotowaliśmy również wiele innych atrakcji dla każdego pokolenia.

4 września w godz. 12-17 w parku Górczewska odbędzie się Piknik Prozdrowotny w ramach imprezy „Back to School”. Najmłodszych uczestników zaprosimy na warsztaty taneczne, plastyczne wokół zdrowego odżywiania, pokaz i zajęcia cheerleadingu, ćwiczenia w miasteczku ruchu drogowego wraz z funkcjonariuszami policji, pokaz Straży Pożarnej z udziałem jednostki ratowniczo-gaśniczej oraz zajęcia pierwszej pomocy w formie zabawy. Nie zabraknie także dmuchańców, euro bungee, waty cukrowej i popcornu. Dla dorosłych przygotowaliśmy zajęcia fitness, warsztaty taneczne, w tym z elementami gimnastyki artystycznej. Do Waszej dyspozycji oddamy także specjalne stoiska profilaktyczne, na których będziecie mogli wykonać badania oraz uzyskać porady medyczne. Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy podczas pikniku poprowadzi mobilny punkt szczepień jednodawkowych przeciw Covid-19. Główny Urząd Statystyczny umożliwi Wam natomiast dokonanie samospisu w NSP 2021.

18 września w godz. 12:00-17:00 odbędzie się kolejny Piknik profilaktyczny „Bemowo z Aniołami” na terenie Parafii pw. Matki Bożej Królowej Aniołów przy ul. ks. B. Markiewicza. Czeka Was mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacje organizacji pozarządowych, animacje dla dzieci, gry, zabawy i konkursy.

19 września o godz. 11:00 młodych miłośników teatru zaprosimy do Amfiteatru Bemowo na musical „Kopciuszek”. Baśniowa historia, napisana humorystycznym wierszem i oprawiona wspaniałą muzyką, z pewnością skradnie Wasze serca. Po spektaklu o godz. 12:00 w Parku Górczewska rozpoczniemy Piknik sportowo-rekreacyjny „Z Bemowem przez świat. Super Dzieciaki na Start”. Dla uczestników przygotowaliśmy warsztaty edukacyjne, plastyczne, spotkania z klubami sportowymi oraz sześć stref tematycznych: rekreacyjno-sportową, artystyczną, ekologiczną, animacyjną, bezpieczeństwa oraz relaksu.

Czeka nas wrzesień pełen emocji i niezapomnianych wrażeń! Bądźcie z nami!

Na wszystkie wydarzenia obowiązuje WSTĘP WOLNY! Liczba miejsc jest ograniczona. Imprezy odbędą się w obowiązującym reżimie sanitarnym.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/events/225192436219538.