Agnieszka Chylińska – 17.09

17.09.2021 19:00 - 17.09.2021 20:00
Na tle przypominającym smugi kolorowego dymu znajduje się duży napis "Koncerty, Agnieszka Chylińska 17.09 Smolasty 18.09"
Autor: M. Mazur

Nagrodzona Paszportem Polityka za „drapieżny głos, który jest najlepszym instrumentem zespołu O.N.A., za teksty piosenek i niebywałą energię na scenie”. Tak, to ona – Agnieszka Chylińska. Znana i ceniona artystka zagra dla mieszkańców Bemowa 17 września w Amfiteatrze Górczewska. Początek koncertu już o 19.

Wokalistka i rockmenka z 10 płytami na koncie, autorka 8 autorskich książek, osobowość telewizyjna, autorka bestsellerowej literatury dziecięcej. Charyzmatyczna, bezpośrednia, wyrazista.

Artystka w tym roku również świętuje swoje 25-lecie działalności artystycznej i gra największą Trasę Koncertową:

„Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie… Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii. Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis” ;-) Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!”

Serdecznie zapraszamy w piątkowy wieczór do Amfiteatru Bemowo!

Plakat koncertów w ramach Dni Bemowa. Koncert Agnieszki Chylińskiej oraz Smolastego.