Zakończenie rozbudowy żłobka nr 40

Na pomarańczowej chropowatej elewacji żłobka wisi tablica informacyjna "Zespół żłobków m.st. Warszawy Żłobek nr 40"
Autor: A. Frankowski

Żłobek przy ulicy Klemensiewicza przygotowany na przyjęcie większej liczby dzieci!

Była to do tej pory największa inwestycja realizowana przez Zespół Żłobków – dotychczas żłobek przyjmował 98 dzieci, ale po zakończeniu rozbudowy już od 1 września 2021 r. swoją przygodę ze żłobkiem rozpocznie 224 maluchów.

W Żłobku będzie funkcjonowało 8 grup wiekowych dla dzieci w wieku do lat 3 z wydzielonymi w nich strefami do zabawy i odpoczynku. Dzieci będą mogły korzystać również z sali ruchowej oraz sali integracji sensorycznej.

Jesteśmy przekonani, że nowa placówka będzie cudownym miejscem dla bemowskich maluchów, które już za tydzień rozpoczną pierwsze zajęcia.

Dziś żłobek odwiedzili Aldona Machnowska-Góra, Wiceprezydent Warszawy, Zarząd Dzielnicy Bemowo: Urszula Kierzkowska, Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Piotr Kobierski Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Mariusz Wajszczak Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Karol Sobociński, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Radne Dzielnicy Bemowo: Patrycja Czerska i Magdalena Gogol oraz Katarzyna Załuska-Schumacher, Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania Dzielnicy Bemowo. Gości przywitała Edyta Jóźwiak, Dyrektor Zespołu Żłobków m.st. Warszawy oraz kierownik żłobka Agnieszka Piątek.

Panorama Złobka nr 40. Słoneczny dzień. Po bokach rosnące drzewa.
Na zdjęciu przed drzwiami do żłobka pozują: Aldona Machnowska-Góra, Wiceprezydent Warszawy, Zarząd Dzielnicy Bemowo: Urszula Kierzkowska, Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Piotr Kobierski Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Mariusz Wajszczak Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Karol Sobociński, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Radne Dzielnicy Bemowo: Patrycja Czerska i Magdalena Gogol oraz Katarzyna Załuska-Schumacher, Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania Dzielnicy Bemowo. Gości przywitała Edyta Jóźwiak, Dyrektor Zespołu Żłobków m.st. Warszawy oraz kierownik żłobka Agnieszka Piątek.
Zdjęcie nowo wyremontowanej sali zabaw dla dzieci. Jasna o spójna kolorystyka ścian, mebli i podłogi. Widoczne są kolorowe zabawki oraz równo ułożone łóżeczka dla dzieci.