Zakończenie lata na Bemowie – koncert zespołu Wilki

Na czarnym tle widnieje duży jasny napis WILKI.
Autor: A. Frankowski

W niedzielę scenę Amfiteatru Górczewska opanowały Wilki. I to takie, które przyciągają tłumy!

Zespół Wilki zagrał naprawdę fantastyczny koncert, ale rozbawionej publiczności było mało, więc nie obeszło się bez kilku bisów.

Gości przywitali: Urszula Kierzkowska Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Jakub Gręziak Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Karol Sobociński  Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo oraz radni Magdalena Gogol i Adam Zawistowski. Młodzieżową Radę reprezentował Maksymilian Ciszkowski, a Bemowskie Centrum Kultury dyrektor Aleksandra Zięba i Maria Pszczółkowska.

Zdjęcie gitarzysty zespołu Wilki. Duży kontrast, ciemna sylwetka artysty. Bujne włosy rozświetlone zza pleców. W tle pokaz teledysku, na któtym widnieje budynek przy ulicy.
Czarno białe zdjęcie śpiewającego Artura Gadomskiego. Zdjęcie wykonane z lewego profilu.
Panorama Amfiteatru Bemowo podczas koncertu zespołu Wilki. Na trybunach siedzi wiele osób, które trzymają włączone latarki w telefonach rozświetlając arenę.
Gitarzysta zespołu Wilki stoi z wysoko uniesioną ręką zaraz po zagraniu ostatniego dźwięku utworu.
Na pierwszym planie widać tłum fanów nagrywających koncert. Na drugim szerszym planie stoi Artur Gadomski - lider zespołu Wilki z rozpostartymi na boki rękoma.