Wyniki Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka

Fotografia nagród (książek) dla laureatów konkursu Warszawska Syrenka na tle ścianki Dzielnicy Bemowo.
Autor: A. Frankowski

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami tegorocznej edycji Konkursu Warszawska Syrenka.

Kolejna 45. edycja dzielnicowych eliminacji Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka za nami. We wtorek, 22 marca, komisja konkursowa obradowała pod kierownictwem profesora Stanisława Górki. Obrady odbywały się w Spotykalni przy ul. Powstańców Śląskich 126. Przesłuchano ponad stu uczestników, spośród których wyłoniono zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych. W środę w obecności Jakuba Gręziaka, Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Bemowo ogłoszono wyniki. Trójka laureatów pojedzie na finał do Mazowieckiego Instytutu Kultury przy ulicy Elektoralnej 12.

W finale udział wezmą:

• Kornelia Zbroch – klasa ID SP nr 150.
  • Kamila Pachniewska – klasa VB SP nr 82.
  • Alicja Charzyńska – klasa VIIIB SP nr 150.

Szczegółowe wyniki konkursu dostępne są w protokole w załączniku.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Jakub Gręziak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo oraz jury konkursu pozują do zdjęcia na ściance Dzielnicy Bemowo. Obok na stoliku nagrody m.in albumy i książki.
Prof. Stanisław Górka, przewodniczący konkursowego jury z gitarą na tle ścianki Dzielnicy Bemowo.
Członek komisji konkursowej Piotr Siła czyta tekst z kartki na tle ścianki Dzielnicy Bemowo.

Załączniki: