null

Wykaz dróg gminnych w Dzielnicy Bemowo

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjecie rpzedstawia ulicę Powstańców Śląskich przy której stoi budynek Urzędu Dzielnicy Bemowo
Autor: J. Karcz

Przedstawiamy szczegółową listę zawierającą wykaz dróg gminnych znajdujących się na terenie Dzielnicy Bemowo

Wykaz dróg objętych utrzymaniem i konserwacją dróg zarządzanych przez Dzielnicę Bemowo m.st. Warszawy

I. Drogi kategorii gminnej w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

Ulica odcinek
Akantu Thommee'go-ok.100m na półn od Kleeberga
Archimedesa Kaliskiego-Kartezjusza
Arciszewskiego Siemionowicza-Galileusza
Baily Rosy Dywizjonu 303-ok.250 m w kier wschodnim
Batalionów Chłopskich od Lazurowej do budynków wybudowanych przez Robyg
Bawełniana Natalii-Kleeberga
Borowego Wacława Raginisa-Drogomilska
Brygadzistów Cokołowa- ok. 100 m od Szczotkarskiej
Budy (Starogórczewska) Łagowska-Kluczborska
Cieplarniana Podkowińska-Spychowska
Ciołkowskiego Kartezjusza-Leibnitza
Cokołowa Świetlików-Okrętowa
Czumy Waleriana Powstańców Śląskich-do skrz.z drogą wewnętrzną paw.nr 6
Dębicka Zaborowska-Siodlarska, Dębicka ok.50 m na płn
Dobrowolskiego Kartezjusza-Galileusza
Doroszewskiego Witolda Lazurowa-Klemensiewicza
Dostępna Kleeberga-Kunickiego
Drogomilska Człuchowska-Legendy
Drzeworytników Człuchowska-ok.100m na płd od Legionowej
Dywizjonu 303 Lazurowa -Marynin 
Ebro Radiowa- ok.100 m na płn od Kleeberga
Einsteina Kartezjusza-Leibnitza
Elektry Hery-Zeusa
Fabiańska Kocjana-Spychowska
Fortuny Nowej Huty - Rotundy
Gabriela Sternicza-ok.100 m na płd od ul.Legionowej
Galileusza Arciszewskiego-Dobrowolskiego
Gąsiorowskiego Kartezjusza-Kaliskiego
Gimnazjalna Człuchowska-Strąkowa
Grotowska Kleeberga-Natalii
Hery Radiowa-Powstańców Śląskich
Iskry Podkowińska-Spychowska
Urbanowicza Radiowa-Kleeberga
Karabeli Człuchowska-Wyki
Kartezjusza Kocjana-Dobrowolskiego
Kasztelański Plac Powstańców Śląskich-Gimnazjalna
Kiermaszowa Strąkowa-Olbrachta
Kleeberga Dostępna-Grotowska
Klemensiewicza Zenona Górczewska-Park Górczewska
Kluczborska Zaborowska-Budy(Górczewska)
Kocjana Bolimowska-granica miasta
Kołczana Szlifierska - ok. 200 m w kier. Wschodnim
Konarskiego Powstańców Śląskich-Łagowska
Kontuszowa Legionowa-Lustrzana
Korfantego Wojciecha Wrocławska-Wrocławska
Kossutha Lajosa Czumy-Klemensiewicza
Kruszyńska Człuchowska-Olbrachta
Kryształowa Borowego-Park "Górczewska"
Krzywoń Anieli Człuchowska-przedszkole
Ks. Markiewicza Wrocławska-Kościół
Księcia Bolesława Widawska-Księcia Janusza tory PKP
Kunickiego Dostępna- ok. 100m w kier płn od Kleeberga
Kutrzeby Radiowa-Kaliskiego
Laserowa Ebro-Sobczaka
Legendy Drogomilska-Powstańców Ślaskich
Legionowa Drzeworytników-Gabiela
Leibniza Einsteina-Siemionowicza
Ligonia Stanisława Piastów Śląskich-na południe w kier Wrocławskiej
Lustrzana Połczyńska-Słomiana
Łęgi Połczyńska- ok. 1000 m na płd zach.
Marynin Dywizjonu 303- wsch granica dzielnicy
Mendelejewa Kartezjusza-Galileusza
Miarki Karola od Wrocławskiej na wschód
Miejska Sternicza-Cokołowa
Mory Połczyńska- w kier. południowym
Moździerzy Szeligowska-w kier południowym
Muszlowa Powstańców Śl. - budynki mieszkalne
Narwik Pełczyńskiego do zach. granicy miasta
Natalii Kutrzeby-Grotowska
Newtona Kartezjusza-Galileusza
Nowej Huty Połczyńska-PKP
Obrońców Tobruku Powązkowska-Księcia Bolesława
Okoliczna Człuchowska-Borowego
Okrętowa Człuchowska-Legionowa
Olbrachta Jana Powstańców Ślaskich-granica dzielnicy
Oławska Wolfkego-Piastów Śląskich
Orlińskiego Coopera - bez wyjazdu
Osmańczyka Edmunda Piastów Śląskich - Obrońców Tobruku
Oświatowa Człuchowska-Olbrachta
Owczarska Sternicza-Słomiana
Piastów Śląskich Ligonia- Wrocławska; P. Śląskich -Osmańczyka
Pitagorasa Kartezjusza-Galileusza
 Pełczyńskiego Tadeusza Narwik-dr.wewn.i sięgacz do TBS-u
Pobudki Powstańców Ślaskich- szkoła przy Anieli Krzywoń
Podkowińska H.Dobrzańskiego-Kocjana
Podmiejska Ligonia - w kier płn
Puszczy Solskiej Świetlików-Drzeworytników
Raginisa Władysława Człuchowska-Borowego
Rotundy Połczyńska-Fortuny
Rzędzińska Strąkowa-Olbrachta
Siemiatycka Człuchowska-do pawilonu przy Rozłogi
Siemionowicza Kartezjusza-Leibnitza
Siodlarska Dywizjonu 303-Dębicka; Bogatyńska-Budy
Słomiana Brygadzistów-Drzeworytników
Beliny-Prażmowskiego Ebro- rejon Kleeberga
Sochaczewska Połczyńska-zach granica miasta
Sosnowiecka Rodło w kier.płd-wsch do zawrotki
Spychowska Bolimowska-H Dobrzańskiego
Stellera Pawła Podmiejska-Ligonia
Sternicza PowstańcówŚląskich-Drzeworytników; Okrętowa-Lazurowa
Strąkowa Powstańców Śląskich-Rzędzińska
Strzelców Gabriela-Szczotkarska - Osiedle Kameralne
Sucharskiego mjr. Świetlików rejon Powstańców Śląskich-Świetlików
Synów Pułku Powstańców Śląskich-Powstańców Śląskich
Szadkowskiego Radiowa-Orlich Gniazd; Wrocławska-szkoła (boisko)
Szczotkarska Powstańców Śląskich-Strzelców
Szlifierska Kołczana- Budy(Górczewska)
Szobera Stanisława Lazurowa-parking przy szkole
Szwankowskiego Lazurowa -  w kier. wschodnim
Świetlików Cokołowa-Borowego
Telefoniczna Kleeberga-Natalii
Telewizyjna Dostępna- rejon Kleeberga
Thommee’go Kaliskiego- Ebro
Tkaczy Połczyńska-Słomiana
Westerplatte Dostępna-Grotowska
Widawska Wrocławska-Księcia Bolesława
Wieśniacza Dywizjonu 303-Szlifierska
Wybickiego Legionowa-Sternicza
Wyki Lazurowa-do Zespołu Szkół Nr 48
Zaboreczne Kocjana-Spychowska
Zaborowska Szlifierska-w kier wschodnim
Zachodzącego Słońca Wrocławska-Andyjska z wyjazdem do Radiowej
Zeusa Hery-Elektry
Meriana Coopera od Górczewskiej w kierunku Batalionów Chłopskich
Rayskiego od Batalionów Chłopskich w kierunku Szeligowskiej

 

II. Drogi wewnętrzne w zarządzie Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
Ulica odcinek
Afrodyty dz. 213, ul. Prometeusza do ogrodzenia dz. 170,172,174 z obrebu 6-08-11
Andyjska ul. Radiowa - ul. Zachodzącego słońca
Apollina dz. 87 z obrębu 6-08-11, od ul. Zeusa
Arkadyjska ul. Strawczyńska - ul. Bolimowska
Artemidy dz. 240 z obrębu 6-08-11, od ul. Prometeusza
Babimojska ul. Zaborowska - ul. Strońska (pn)
Borzęcińska ul. Hubala Dobrzańskiego - bez wyjazdu
Borowego dz. 55/6, 55/11 (przy Borowego i przy Człuchowskiej)
Brandta Józefa ul. Bułhaka - ul. Podkowińska
Brzeżek ul. Dywizjonu 303 - bez wyjazdu
Bułhaka ul. Kocjana - ul. Spychowska
Czumy od Gimnajzjum nr 2 do ul. Klemensiewicza
Dorohuska ul. Bułhaka - ul. Zaboreczne
Drogomilska od ul. Legendy do parkingu przy ul. Drogomilskiej 25
Grodkowska ul. Kluczborska - kier. wsch. linia kolejowa
Himalajska ul. Radiowa - do garaży
Hucisko ul. Podkowińska - ul. Strawczyńska
Karabeli  dz. 3/35 i 3/46 od ul. Lazurowej do pawilonów handlowych przy ul. Wyki 11b
Kircholmska ul. Hucisko - bez wyjazdu
Komorowska ul. Dorohowska - bez wyjazdu
Kopalniana ul. Szeligowska - wokół Fortu Chrzanów
Kozłowicka ul. Rozalińska -bez wyjazdu
Kossutha dz. 5/32 łącząca ul. Górczewska z ul. Kossutha
Krajeńska ul. Spychowska - bez wyjazdu
Łokuciewskiego od ul. Dywizjonu 303 do drogi serwisowej 
Muszlowa  dz. 22/15 ul. Borowego - ul. Legendy
Narwik odc. Pełczyńskiego - S-8
Na Wyraju ul. Sochaczewska - bez wyjazdu
Oblęgorska ul. Kocjana - bez wyjazdu
Ołtarzewska ul. Hubala Dobrzańskiego - Radziejowska
Oryszewska ul. Podkowińska - bez wyjazdu
Osowiecka ul. Hubala Dobrzańska - bez wyjazdu
Otrębuska ul. Podkowińska - ul. Bolimowska
Pieniążka ul. Obrońców Tobruku - ul. Osmańczyka
Pirenejska (bez nazwy) ul. Powst. Śląskich - budynek policji
Podgrodzie ul. Połczyńska - ul. Sochaczewska
Posejdona dz. 164/1 z obrebu 6-08-11, od ul. Hery do ul. Zeusa
Prometeusza dz. 261 z obrębu 6-08-11, od ul. Hery do ul. Posejdona
Radziejowicka ul. Bolimowska - bez wyjazdu
Rąblowska ul. Spychowska - bez wyjazdu
Sosnowiecka (Rodła) od Rodła do Piastów Śląskich
Rozalińska ul. Spychowska - bez wyjazdu
Rozłogi dojazd do przedszkola nr 75 wzdłuż Lazurowej 2, 2a, 4, 6
Skłoby ul. Spychowska - ul. Kocjana
Strawczyńska ul. Spychowska - ul. Kocjana
Świętochowskiego  dz. 4/82  ul. Szobera - do końca ogrodzenia szkoły
Waldorffa ul. Powązkowska - ul. Księcia Bolesława
Wielbarska ul. Spychowska - bez wyjazdu
Wyki - bliższe  położenie dz. 3/24 ul. Człuchowska - ul. Wyki
Zeusa od ul. Hery na płd.
Żeńców ul. Dywizjonu 303 - ul. Kazubów
bez nazwy (rokadowa0 w pasie drogowym ul. Powstańców Śląskich (odc. Radiowa - Lencewicza)
droga dojazdowa do Fortu Blizne Lazurowa - ogrodzenie Fortu
przejazd bez nazwy ul. od Zaborowskiej do ul. Marynin
Obrońców Tobruku od rondka Obrońców Tobruku vis a vis Zielonego Mieszkanka - do ul. Wolfkego
3 działki  Brygadzistów/Świetlików za szkołą
przy Fosie dwie działki nr 10 i 12/2 z obrębu 6-10-07 wokół Fortu Blizna
Fortuny od Rotundy do budynku 1a
koło ATENY (Muszlowa) od ul. Borowego do ul. Człuchowskiej
Parking przy Urzędzie Dzielnicy Bemowo w zakresie  odnowienia malowania 
Osmańczyka przy Carefour odc Piastów Śl do Powst. Śl.
15 KL przedłużenie od Batalionów Chłopskich w kier. Południowym

Załączniki: