null

Konkurs wiosenno-świąteczne aktywności

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Plakat informacyjny. Na tle zielonego pola koszyczek wielkanocny z dwoma króliczkami i pisanką w środku. W lewym górnym rogu logo syrenki: "Zakochaj się w Warszawie na Bemowie".
Autor: WKU

Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficzno-plastycznym dla całych rodzin.

Święta to doskonały moment by spędzić czas razem z rodziną i w przerwie od porządków stworzyć wspólnie artystyczne dzieło. Zachęcamy do udziału w plastyczno-fotograficznym konkursie dla całych rodzin. Technika wykonania pracy jest dowolna, możecie sfotografować przygotowaną na Wielkanoc pisankę lub koszyczek wielkanocny, narysować wiosenną kompozycję lub świąteczną dekorację.

Konkurs polega na przesłaniu maksymalnie trzech zdjęć lub plików cyfrowych (dopuszczalne techniki cyfrowe) wykonanej własnoręcznie pracy plastycznej lub fotograficznej związanej z budzącą się wiosną albo nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi. Mile widziane prace wykonane rodzinnie. Do wyboru dwie kategorie tematyczne:

  • Pisanka lub koszyczek wielkanocny
  • Dekoracja wiosenna/wielkanocna.

W przypadku udziału w obu kategoriach każda praca powinna być wysłana osobnym mailem z osobną kartą zgłoszenia. Prace bez karty zgłoszenia nie biorą udziału w konkursie.

Harmonogram konkursu:

  1. Prace będą przyjmowane wyłącznie na adres e-mail: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl
  2. Szczegółowy regulamin na stronie www.bemowo.um.warszawa.pl
  3. Termin nadsyłania prac do 21 kwietnia 2022 r.
  4. Termin rozstrzygnięcia konkursu do 26 kwietnia 2022 r.
  5. Osoby nagrodzone zostaną powiadomione drogą mailową do 26 kwietnia br.
  6. Ogłoszenie wyników nastąpi po 26 kwietnia br. na stronie internetowej urzędu.

Do wygrania fantastyczne nagrody!

Plakat informacyjny. Na tle zielonego pola koszyczek wielkanocny z dwoma króliczkami i pisanką w środku. W lewym górnym rogu logo syrenki: "Zakochaj się w Warszawie na Bemowie".

Załączniki: