null

Warsztaty wokalne dla dzieci

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy na całoroczne, bezpłatne warsztaty wokalne dla dzieci "Bemolki"! Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy w godz. 16:30-18:30 w Miejscu Aktywności Lokalnej "Dwa Jelonki" przy ul. Powstańców Śląskich 44. Start 8 lutego!

Zajęcia poprowadzi Olga Mujkić – wokalistka, dyrygent chóralny, pedagog wokalny, flecistka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Olga posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą szkolną.

Warsztaty pozwalają młodym uczestnikom odkryć muzyczną pasję i talent, uczą poprawnej emisji głosu, doskonalą technikę wokalną, a także rozwijają umiejętność słuchania i rozumienia dźwięków.

"Bemolki" wspierają również zawieranie przyjaźni oraz budują poczucie własnej wartości u dzieci. Jest to wartościowa i przyjemna forma spędzania czasu!

Zapisy:

bemowo.zapisy@um.warszawa.pl

 

Kilka słów o sukcesach Bemolek...

Zajęcia wokalne "Bemolki" będą kontynuacją warsztatów prowadzonych w latach 2017-2020. W 2019 roku chór Bemolki został laureatem dwóch festiwali piosenki, uzyskał wyróżnienie w Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych PAZA w Warszawie oraz zdobył 3 miejsce podczas VIII Mazowieckiego Festiwalu Piosenki z Dobrym Tekstem "Muzyczna Jesień". W 2018 r. występ Bemolek uświetnił spotkanie wigilijne w Urzędzie Dzielnicy Bemowo z udziałem Rady i Zarządu Dzielnicy oraz wystąpił z koncertem w bemowskim Ośrodku Pomocy Społecznej. W 2019 r. chór został wyróżniony podczas przeglądu Amatorskich Zespołów Artystycznych w konkursie wokalnym organizowanym przez Wolskie Centrum Kultury, a także wystąpił z koncertem podczas Pikniku z okazji Dnia Dziecka w Amfiteatrze Bemowo. Dzieci uczestniczące w warsztatach wykonują piosenki w dwugłosie, co jest bardzo rzadko spotykane w zespołach dziecięcych w wieku 6-10 lat.