Warszawa 19115 – Miasto czynne całą dobę

ikonki telefonu, maila i małpy.
Autor: WPK

Jak dotrzeć do urzędu nie wychodząc z domu? Jak załatwić sprawę w niedzielę lub święto? Wystarczy, wybrać dogodny sposób kontaktu z Warszawa 19115.

W Miejskim Centrum Kontaktu można: uzyskać  pełną informację o usługach realizowanych przez urząd i jednostki miejskie (informacja), zgłosić  problem, którym powinny zająć się służby miejskie (interwencja) lub przekazać swój pomysł na ulepszenie miasta (inicjatywa/wolny wniosek).

Z Warszawa 19115 skontaktujesz się 24/7 poprzez:

Sprawy związane z bezpośrednim zagrożeniem życia lub zdrowia prosimy zgłaszać niezwłocznie na numer 112. Numer 19115 nie jest numerem alarmowym.

Zachęcamy do korzystania z bezpłatnej aplikacji Warszawa 19115, w której oprócz możliwości zgłaszania problemów oraz otrzymywania powiadomień, sprawdzisz także aktualny stan powietrza. Ponadto dowiesz się, kiedy odbierane są śmieci oraz gdzie oddać elektrośmieci i przeterminowane lekarstwa. Co szczególnie ważne w okresie świątecznym, znajdziesz też adresy jadłodzielni - punktów, w których można oddać wciąż zdatną do spożycia żywność.

Świąteczna, kolorowa syrenka warszawska.