Wydarzenie

null

Wakacje tuż, tuż!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
25.06.2022 12:00 - 25.06.2022 17:00
Autor: Ł. Szczepaniak

Już w sobotę, 25 czerwca, widzimy się na Pikniku Profilaktycznym "Wakacje tuż, tuż"! Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy.

Miasteczko ruchu drogowego, symulator dachowania, zabawa z refleksomierzem i pokaz ratownictwa medycznego to tylko niektóre z atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy. Na najmłodszych czekać będą dmuchańce, euro bungee, zwariowane animacje oraz konkursy z nagrodami. Na osłodę wata cukrowa i popcorn dla każdego. Bądźcie z nami od godz. 12.00 w Parku Górczewska!

Zwieńczeniem Pikniku na rozpoczęcie lata na Bemowie będzie koncert charyzmatycznego artysty o niezwykłym talencie – Michała Szpaka! Odliczamy dni!

Plakat promujący wydarzenie "Wakacje tuż, tuż". w stopce loga partnerów: Zakochaj się w Warszawie na Bemowie, Bemowskie Centrum Kultury, Policja, Straz miejska, Bemowska Szopa, Soul&Base, Tramwaje Warszawskie, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo, Klub Bemowskiego Seniora, OSiR Bemowo, TwójRatownik.pl, audiofon, Serwis rowerowy "po godzinach", DKDS, Żandarmeria Wojskowa, Ośrodek Pomocy Społecznej, Automobil Klub Polska.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap