Uroczyste wręczenie nagród za osiągnięcia sportowe w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

Nauczyciel przekazuje nagrodzonym uczniom wyróżnienie w ozdobnym pudełku.
Autor: WSR Bemowo

W dniu 9 grudnia, w SP nr 357 przy ul. Zachodzącego Słońca 25 odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz podziękowania dla młodzieży i trenerów za osiągnięcia sportowe w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. W uroczystości udział wzięli: Dyrektor szkoły Beata Ciesielska-Pocialik oraz Piotr Kobierski Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Magda Gogol – Radna Dzielnicy Bemowo i przedstawiciel Rady Rodziców.

Przypominamy, że w październiku br. w finałach LV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 357, prowadzona przez trenera Piotra Gajdę, zdobyła złoty medal! W listopadzie zaś Mistrzostwo Warszawy w badmintonie w kategorii chłopców z rocznika 2009 i młodszych wywalczyła drużyna w składzie: Kajetan Stręciwilk, Bruno Kulicki, Jacek Wyrwicki prowadzona przez Panią Igę Polczyńską. Serdecznie gratulujemy młodym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciel przekazuje nagrodzonym uczniom wyróżnienie w ozdobnym pudełku.
Na zdjęciu widać przedstawicieli Urzędu Dzielnicy Bemow oraz dyrektor SP 357, która przemawia do zwycięzców.
Na pierwszym planie pozuje trener wraz z otrzymaną nagrodą. W tle nagrodzeni uczniowie.
Grupa nagrodzonych wraz z trenerem, nauczycielami oraz przedstawicielami urzedu - radna Magdalena Gogol oraz zastępca burmistrza Piotr Kobierski