Uczniowie poznają Urząd Dzielnicy Bemowo

Gruba dzieci w maseczkach stoi przed urządzeniem wydającym numerki w Urzedzie Dzielnicy Bemowo
Autor: J. Witowski

W ramach edukacji społecznej naszych najmłodszych, Urząd Dzielnicy Bemowo odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 350.

Uczniowie ze SP nr 350 przy ul. Irzykowskiego 1 A spotkali się z Zastępcą Burmistrza, który opowiedział im o funkcjonowaniu urzędu. Przedstawił młodym gościom szczegółowo kompetencje poszczególnych referatów i wydziałów.

Na pierwszym planie Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo - Jakub Gręziak prowadzi wykład dla zebranych dzieci. Stoi na tle ścianki promocyjnej UD Bemowo.
Na tle ścianki promocyjnej UD Bemowo pozują uczniowie szkoły podstawowej oraz zastępca burmistrza - Jakub Gręziak
Wokół stołu siedzą dzieci. Otrzymują drobne prezenty od zastępcy burmistrza - Jakuba Gręziaka.