Wydarzenie

Turniej zimowy w piłce nożnej dla dzieci

12.12.2021 12:00 - 12.12.2021 16:00
Napis "Turniej zimowy w piłce nożnej dla dzieci"
Autor: WSR Bemowo

Serdecznie zapraszamy na Turniej zimowy w piłce nożnej dla dzieci o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo Urszuli Kierzkowskiej w dniu 12 grudnia 2021 r. na terenie hali piłkarskiej przy ul. Księcia Bolesława 1/3.

Turniej  zimowy w piłce nożnej dla dzieci  o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo Urszuli Kierzkowskiej dedykowany jest dla zawodników w kategorii wiekowej: 2012, 2013 i 2014.

• Obowiązują zgłoszenia na turniej, e-mail: pleszka.p@gmail.com do wyczerpania miejsc. osoba do kontaktów Pan Piotra Płeszka: 605 315 517
  • Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń drużyny.
  • Przewidziane nagrody, medal, puchary i statuetki
W górnej części plakatu napis "Turniej zimowy w piłce nożnej dla dzieci o puchar burmistrza Dzielnicy Bemowo, Urszuli Kierzkowskiej". Poniżej grafika przedstawiająca złoty puchar, za którym znajduje się piłka do nogi. W lewym dolnym rogu umieszczono logo Zakochaj się w Warszawie na Bemowie.

Sprawdź lokalizację na mapie