null

Turniej piłkarski na boisku ŚWIT Warszawa

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W minioną sobotę na boisku Świtu Warszawa przy ul. Oświatowej 12 odbył się turniej piłkarski kończący zajęcia prozdrowotne z elementami futbolu, organizowane przez Urząd Dzielnicy Bemowo.

Było to emocjonujące wydarzenie, które przyciągnęło wielu miłośników sportu i aktywności fizycznej. Spotkanie było tez okazją do podsumowania działań związanych ze 100 – leciem GKS Świt Warszawa, a prowadzonych przez Muzeum Sportu i Turystyki, Klub Bemowskiego Seniora i gospodarzy wydarzenia.

Turniej rozpoczął się kilka minut po godzinie 10:00. Wzięło w nim udział 5 zespołów oldbojów i weteranów. Mecze trwały po 15 minut, a na boisku jednocześnie mogło przebywać 6 graczy, z możliwością zmiany zawodników w systemie hokejowym. Po zaciętej rywalizacji, zwycięzcą okazał się zespół RKS Sarmata, który triumfował we wszystkich 4 spotkaniach.

Zwieńczeniem turnieju było rozpoczęte przed godziną 13:00 spotkanie pomiędzy zespołem Urzędu Dzielnicy Bemowo wraz z przyjaciółmi a zespołem weteranów GKS Świt Warszawa. Drużyna Urzędu Dzielnicy Bemowo wygrała 2-0, kończąc tym samym dzień pełen sportowych emocji.

Nie zapomniano również o najmłodszych uczestnikach, dla których przygotowano gry i zabawy, lemoniadę oraz popcorn. Wszystko to dzięki wsparciu Klubu Bemowskiego Seniora.

Jednym z gości honorowych był Michał Przybylski, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, który również kibicował zawodnikom.

Dziękujemy wszystkim za udział i świetną atmosferę!