Wydarzenie

null

Teatr Piasku - Koncert „Chopin”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
24.10.2021 17:00 - 24.10.2021 19:00
porter F. Chopina w tle. Na pierwszym planie artystka tańcząca, z jej rąk przesypuje się piasek
Autor: lszczepaniak

Gwiazda „Mam Talent” - Tetiana Galitsyna zaprasza na nową odsłonę Teatru Piasku – koncert „Chopin. Melodia życia malowana piaskiem”. To niepowtarzalna szansa wysłuchania muzyki wielkiego kompozytora, której towarzyszyć będzie niezwykłe piaskowe widowisko.

Tetiana Galitsyna to prekursorka sztuki malowania piaskiem w Polsce, która opracowała i zaprezentowała swój program szerokiej publiczności pod koniec lata w 2016 roku. Spotkało się on z niesamowitym entuzjazmem oglądających.

Autorka w swoim występie przedstawia ważne chwile z życia Fryderyka Chopina – jego emocje, miłość, pasję i wielką tęsknotę za ojczyzną. W czasie koncertu przeżywamy pełne wzruszeń życie tego wyjątkowego kompozytora, ciesząc się jednocześnie jedyną w swoim rodzaju sztuką animacji piaskowej przy jednoczesnym wykonaniu utworów Fryderyka Chopina na fortepianie.

Nie wystarczy o tym przeczytać, to trzeba zobaczyć i osobiście doświadczyć magii połączenia muzyki oraz teatru piasku Tetiany Galitsyny. Koncert odbędzie się 24 października w siedzibie Bemowskiego Centrum Kultury przy ulicy Górczewskiej 201.

Mamy do rozdania bezpłatne zaproszenia. Żeby takie dostać, wystarczy do 17 X wysłać maila na adres bemowo.zapisy@um.warszawa.pl. Odbiór zaproszeń odbędzie się w późniejszym terminie. 

porter F. Chopina w tle. Na pierwszym planie artystka tańcząca, z jej rąk przesypuje się piasek

Załączniki: