Teatr IMKA wkrótce na Bemowie

Od września ???? Teatr IMKA na stałe zagości na Bemowie ❗️

W ostatni weekend września odbędzie się premierowe przedstawienie IMKI na deskach teatru przy ul. Kocjana 3. Warto podkreślić, że będzie to początek długofalowej współpracy – to pierwszy zawodowy, stacjonarny teatr na Bemowie❗️

Teatr IMKA jest przeznaczony dla szerokiej publiczności, daje szansę na spędzenie wieczoru w interesujący sposób - oprócz dobrej zabawy i śmiechu proponuje wybitną literaturę, która stawia ważkie pytania i prowokuje do głębszych przemyśleń. Znakiem szczególnym wszystkich spektakli jest znakomite aktorstwo teatralne.

???? W spektaklach na Bemowie będziemy mogli zobaczyć m.in. takich znakomitych aktorów, jak: Stanisławę Celińską, Lucynę Malec, Annę Dereszowską, Zbigniewa Zamachowskiego, Mikołaja Roznerskiego i oczywiście Tomasza Karolaka – założyciela i dyrektora IMKI.
???? W repertuarze pojawią się spektakle recitalowe, klasyczne i dla dzieci.

Scena Kocjana jest dobrze znana mieszkańcom Bemowa. Odbyło się na niej wiele wspaniałych spektakli. Obecnie trwa tam gruntowny remont. Przede wszystkim zostanie przebudowana scena, która będzie obniżona i dostosowana do wymogów IMKI. Wyremontowana została także restauracja - Loft Kocjana i powstał ogródek dla mieszkańców. Będzie to przyjazne miejsce dla wielbicieli teatru oraz rodzin z dziećmi, w doskonałej lokalizacja z zapleczem parkingowym, wśród zielni i spokojnej aury na Bemowie.

Urszula Kierzkowska Burmistrz Dzielnicy Bemowo spotkała się z Tomaszem Karolakiem, żeby omówić możliwości współpracy. ???? Obserwujcie nasz profil na facebooku – wkrótce będziemy mieć dla Was więcej informacji i przede wszystkim niespodzianki w związku z powstaniem pierwszego stacjonarnego teatru na Bemowie❗️