Spotkanie informacyjne dla mieszkańców Dzielnicy Bemowo

mapy projektowe, dłoń mężczyzny wskazujący na wybrany element mapy.
Autor: Obraz autorstwa Freepik

Firma BBF Sp. Z o.o. na podstawie umowy z PKP PLK S.A. przygotowuje Studium Wykonalności dla zadania Dokumentacja przedprojektowa dla projektu: „Dobudowa torów aglomeracyjnych na odcinku Warszawa Al. Jerozolimskie - Piaseczno wraz z połączeniem do Konstancina – Jeziornej”. Jednym z wymogów projektu jest przeprowadzenie spotkań informacyjnych mające na celu przedstawienie docelowego zakresu inwestycji.

Spotkanie informacyjne obejmujące zakres: Linie kolejowe na terenie Odolan oraz linia kolejowa nr 8/445 na odcinku ST Warszawa Zachodnia – PO Warszawa Żwirki i Wigury – PO Nowa Iwiczna – teren miasta na prawach powiatu – Warszawa, dzielnice: Bemowo, Wola, Ochota, Włochy odbędzie się 05.06.2023 r. o godzinie 17.00 w Urzędzie Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy al. Krakowska 257 sala 205 II piętro.

W pierwszej części spotkania przedstawione zostaną rozwiązania wybranego wariantu w zakresie planowanego układu torowego, stacji i przystanków, przejazdów i układów drogowych oraz innych obiektów inżynieryjnych (kładki i przejścia dla pieszych i rowerów). W drugiej części uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań do proponowanych rozwiązań.

Poniżej znajduje się link do Strony, gdzie umieszczone zostały materiały, w tym:

1. Prezentacja z opisem wariantów,

2. Dla wariantu W4 - materiały w formacie plików PDF oraz KMZ przedstawiające:

• Trasowanie linii kolejowej,
  • Budowane/przebudowywane oraz likwidowane przejazdy kolejowe,
  • Proponowane rozwiązania drogowe dla budowanych/przebudowywanych przejazdów,
  • Proponowane rozwiązania dla przejść przez tory kolejowe (kładki, przejścia pod torami, przejścia w poziomie szyn).

Link: https://www.konsultacje-projektu-swlk8-warszawa-czachowek.pl/

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie.

Z poważaniem Zespół BBF Sp. z.o.o