null

Spektakl teatralny dla dzieci pt. "Tajemnice nocnego Tramwaju - Legendy Warszawskie"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
W złotych gwiazdach rozrzuconych na granatowym tle widać zdjęcia twarzy aktorów. W tle informacje dotyczące przedstawienia

Nowy projekt Fundacji Kulturalne Dzieci WAW PL i Kulturalnych Eventów. ​​​​​​​Muzyczne show „Tajemnice nocnego tramwaju” to projekt, który przyczynia się do upowszechniania wiedzy o historii Warszawy w wymiarze dziejowym oraz kulturowym, ma formę koncertu interaktywnego w formie musicalowej, czyli łączy ze sobą różne dziedziny kultury i sztuki. Projekt objęty jest Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Zapraszamy do magicznej wyprawy w świat bajkowego koncertu razem z Naszymi bohaterami.

Projekt jest działaniem na rzecz upowszechniania kultury i sztuki poprzez edukację kulturalną dzieci, młodzieży i dorosłych czyli produkcję i prezentację wydarzeń artystycznych Ş w tym przypadku bajkowych koncertów muzycznych. Nasi bohaterowie poznają warszawskie legendy w towarzystwie przewodników. Fantastyczne widowisko edukacyjno-muzyczne, które zabierze rodziny w podróż do czasów beztroskiej radości, a przed dziećmi odkryje niezwykły świat muzycznej podróży i magicznych dźwięków. Przeniesiemy się w świat legend i ich bohaterów, poznamy warszawską syrenkę, Warsa i Sawę, Bazyliszka czy Antka, który szukał Złotej Kaczki. Magiczna podróż odbędzie się głównie po warszawskiej Starówce. 

Mamy dla Państwa bezpłatne zaproszenia. By je otrzymać, zachęcamy do wysłania w dniach 4-5.10.2021 maila na adres bemowo.zapisy@um.warszawa.pl.
Odbiór zaproszeń może nastąpić w późniejszym terminie. 

W złotych gwiazdach rozrzuconych na granatowym tle widać zdjęcia twarzy aktorów. W tle informacje dotyczące przedstawienia

Załączniki: