null

Spektakl teatralny „Ludzie Inteligentni”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
16.10.2021 19:00 - 16.10.2021 22:00
Sala kinowa WAT, Kaliskiego 25A, Warszawa
Autor: Łukasz Szczepaniak

Świetnie napisane dialogi, doskonała obsada, bardzo życiowa komedia.

Inteligentni ludzie podejmują dojrzałe i przemyślane decyzje. Rozmawiają ze sobą i dochodzą do konstruktywnych wniosków. Rozmawiają ze swoimi inteligentnymi przyjaciółmi i dochodzą do kolejnych błyskotliwych konkluzji, by ostatecznie... całkowicie pogubić się w swoich przemyśleniach. Związek Davida i Chloe przestał przypominać “obraz w kalejdoskopie”. Po 15 latach wspólnego życia zapada decyzja o rozstaniu. Jego decyzja.

Co na to Chloe? Zgadza się. David jest zaskoczony i podejrzliwy... Jego przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Może oni wszyscy zdradzają?

Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna, czyli od tego, co czują naprawdę. Trzy pary prowadzą rodzaj gry. Konkurencja pt. “kto najlepiej wszystko zracjonalizuje?” doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej kryzys jednego związku wywołuje kolejny... Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus... A nas jak zwykle śmieszyć będą do łez nieudolne próby wzajemnego odkrywania tych obcych sobie planet

Obsada: Renata Dancewicz, Maria Seweryn, Paulina Holtz, Mariusz Witkowski, Bartłomiej Topa, Piotr Borowski

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.