Wydarzenie

null

Spektakl „Patrol zdrowy do działania gotowy”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
11.08.2023 10:00 - 11.08.2023 11:00
Plakat informacyjny. Rysunek żubra i rysia.
Autor: WKU

Zapraszamy na spektakl z zakresu profilaktyki zdrowego odżywiania oraz aktywnego trybu życia. W ramach akcji Lato w Mieście dzieci dowiedzą się, jak ważna jest właściwa dieta i ruch.

11 sierpnia o godz.10.00 zaprasamy do bemowskiego amfiteatru na spektakl Teatru Forma pt. „Patrol zdrowy do działania gotowy”. 

Bohaterowie spektaklu  przestrzegają dzieci przed nieprawidłowym odżywianiem oraz brakiem aktywności fizycznej, co w konsekwencji prowadzi do groźnych chorób cywilizacyjnych. Piękne widowiskowe postacie Żubra Bajko oraz Rysia Krzysia z Białowieskiego Patrolu  nawiązują więź z publicznością i w bardzo zabawny sposób docierają do dzieci z ponadczasowym przekazem. O tym jak  ważna jest właściwa dieta i ruch , przekonał się o tym Żubr Bajko wpadając w nie lada kłopoty. Bajkowe postacie pokazują dzieciom jak  prawidłowa zbilansowana dieta, przy jednoczesnym zachowaniu aktywności fizycznej wpływa pozytywnie na cały organizm młodego człowieka. Dzieci prawidłowo rozwijają się fizycznie, a także psychicznie zgodnie z zasadą " w zdrowym ciele zdrowy duch".

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. 

Plakat informacyjny. Rysunek żubra i rysia.