Wydarzenie

null

Spektakl "O tym jak Pszczółka Maja..."

Drukuj otwiera się w nowej karcie
21.07.2023 10:00 - 21.07.2023 11:00
Pluszowa pszczółka Maja i Gucio na scenie.
Autor: Ł. Szczepaniak

Chcecie dowiedzieć się co się stało, gdy Pszczółka Maja spotkała Cyber Wiedźmę? Zapraszamy na spektakl dla dzieci w Amfiteatrze Bemowo w ramach Akcji "Lato w Mieście".

30 czerwca i 21 lipca zapraszamy do Amfiteatru Bemowo o godz. 10.00 na spektakl dla dzieci pt. “O tym jak Pszczólka Maja spotkała Cyber Wiedźmę”. 

Spektakl z zakresu profilaktyki uzależnień od mediów cyfrowych przekazuje, jak należy bezpiecznie i z umiarem korzystać z Internetu. Bez kontroli rodzicielskiej treści przekazywanych w Internecie, dzieci narażone są nie tylko na negatywne skutki odciskające piętno na zdrowiu fizycznym ( skrzywienie kręgosłupa, niewłaściwa postawa, pogorszenie wzroku ), ale także poszkodowana zostaje psychika. Wychodzimy temu naprzeciw. W bardzo prosty i klarowny sposób pokazujemy jak można bezpiecznie korzystać z mediów cyfrowych oraz odnaleźć radość w aktywności fizycznej z rówieśnikami. Znane i lubiane postacie Pszczółka Maja i Filip spotykają bardzo uroczą Cyber Wiedźmę, która namawia do korzystania z mediów cyfrowych. Bohaterowie widząc negatywne działania przestrzegają wiedźmę przed uzależnieniem. Pokazują, jak tańczyć i bawić się na świeżym powietrzu oraz jak aktywność fizyczna wpływa na zdrowie oraz pozytywne relacje z rówieśnikami. Spektakl jest interaktywny, żywy kontakt z dziećmi jest aktywną formą wspólnej profilaktyki uzależnień od Internetu.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. 

Pluszowa pszczółka Maja i Gucio na scenie.