Wydarzenie

null

Spektakl "Kobieta idealna"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
07.10.2023 19:00 - 07.10.2023 21:30
Plakat informacyjny zawiera cztery zdjęcia aktorów oraz rysunek kobiety, trzymającej plik kart
Autor: WKU

Obawiacie się jesiennej chandry? Zapraszamy na znakomitą komedię pełną intryg i zaskakujących zwrotów akcji.

7 października o godz. 19.00 zapraszamy do Sali Widowiskowej Klubu WAT przy ul. Kaliskiego 25A na spektakl pt. “Kobieta idealna”. 

Greta i Albert, małżeństwo aktorów, wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w życiu. Czy należy godzić się z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu. Pewnego dnia w życiu małżeńskiego duetu pojawia się dwóch braci. Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującej Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego brat Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów.

Akcja sztuki wpada w szaleńczy wir, kiedy pojawia się siedemdziesiąt milionów dolarów spadku
i każdy z bohaterów chciałby przejąć spadek. Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Spisek, oszustwo, zmowa, intrygi, romans. Jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Doskonała komedia o mieszaniu się ról damsko-męskich. Niezrównany popis aktorskich umiejętności. Bezkonkurencyjna fabuła osadzona naszej rzeczywistości. Czy Kobieta Idealna istnieje?

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie wyślijcie maila na: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl do 25.09.2023 r. Odbiór zaproszeń w późniejszym terminie.

Plakat informacyjny zawiera cztery zdjęcia aktorów oraz rysunek kobiety, trzymającej plik kart

Załączniki: