Wydarzenie

null

Spektakl "Bożyszcze Kobiet"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
10.12.2022 17:00 - 10.12.2022 19:30
Aktorzy: Piotr Gąsowski, Anna Modrzejewska, Hanna Śleszyńska i Anna Dereszowska na plakacie informacyjnym.
Autor: Teatr Capitol

Zapraszamy na doskonałą komedię w doborowej obsadzie. Zobaczcie spektakl Teatru Capitol na Bemowie!

10 grudnia o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej WAT przy ul. Kaliskiego 25a odbędzie się spektakl pt. “ Bożyszcze Kobiet”. 

Pozornie przyzwoity Barney prowadzi szczęśliwe życie – dom, kochająca żona, praca w restauracji.
W jego oczach jednak, wydaje mu się ono nudne, postanawia więc je uatrakcyjnić i organizuje schadzki z przypadkowo spotkanymi kobietami: seksowną Helen, gadatliwą Bobby oraz cierpiąca na depresję Jenny.

Na naszych oczach, ten Casanova w średnim wieku staje się coraz śmieszniejszy, ale i pewniejszy siebie – każdą kolejną schadzkę aranżuje coraz zręczniej. W miarę rozwoju akcji, w lekkim stylu pełnym żartów, wśród dowcipnych dialogów, nasuwa się pytanie: czy jedynym sposobem ubarwienia szarego życia jest zdrada i kłamstwo? Przekonajcie się Państwo, jakiej odpowiedzi udzieli finał przedstawienia...

W roli kochliwego Barneya zobaczą Państwo fenomenalnego Piotra Gąsowskiego, który swoją mimiką i komicznymi ruchami doprowadzi Was do łez. Piękne i ponętne kandydatki na kochanki Barney’a grają: Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska i Anna Modrzejewska. Każda jest różna, ale wszystkie doprowadzą go do szaleństwa. Helen (Anna Dereszowska) swoją zmysłowością, Bobby (Anna Modrzejewska) artystyczną duszą, zaś Jenny (Hanna Śleszyńska) głębią przemyśleń i wątpliwości.
Dzięki ich barwnym charakterom, Barney z pewnością przestanie się nudzić!

„Bożyszcze kobiet” to lekka, pełna dowcipnych dialogów komedia o relacjach damsko-męskich, którą pokochają (nie tylko) osoby w długich związkach. Zapraszamy!

Reżyseria: Cezary Morawski

Przekład: Mira Michałowska

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie, wyślijcie maila zgodnie z regulaminem do 1.12.2022 r. na bemowo.zapisy@um.warszawa.pl

Aktorzy: Piotr Gąsowski, Anna Modrzejewska, Hanna Śleszyńska i Anna Dereszowska na plakacie informacyjnym.

Załączniki: