null

Sobota z planszówkami na Bemowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zbliżenie na planszę gry i pionki na stole.
Autor: A. Frankowski

Oj, działo się! Za nami II Bemowski Turniej Gier Planszowych. W minioną sobotę miłośnicy planszówek od wczesnego przedpołudnia toczyli zacięte rozgrywki w "Everdell" i "Diunę – Imperium".

Po sprawnym losowaniu grup zawodnicy zasiedli do stołów i rozpoczęli emocjonującą przygodę. Ci, którzy nie dostali się do fazy turniejowej mieli możliwość obserwowania zmagań zawodników, a także rozegrania partii w innych grach udostępnionych dzięki uprzejmości planszomania.pl

Po podliczeniu wyników fazy pucharowej zawodnicy udali się na krótką przerwę a sędziowie w tym czasie przygotowali stoły do rozgrywek finałowych. Po całym dniu planowanie strategii, dobierania kart i obserwowania ruchów przeciwnika w końcu poznaliśmy zwycięzców, którym nagrody wręczył Piotr Kobierski, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo. 

Serdecznie gratulujemy laureatom, a wszystkim dziękujemy za udział i doskonałą zabawę! Niezwykle cieszymy się, że w tym razem na naszym turnieju pojawiło się jeszcze więcej miłośników gier, niż w zeszłym roku. 

 

Zbliżenie na planszę gry i pionki na stole.
Zobacz galerię (4 zdjęć)
Trwa turniej. Przy stolikach w sali sesji UD Bemowo gracze rozgrywają planszówkowe partie.
Gra Everdell.
Finaliści turnieju planszówek i Piotr Kobierski, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo pozują do zdjęcia na ściance Dzielnicy Bemowo.