Show Must Go On - Queen Symfonicznie

Drukuj link otwiera się w nowej karcie

To była wielka muzyczna uczta!

14 czerwca na Bemowie odbył się koncert Show Must Go On – Queen Symfonicznie.

Wystąpili Monika Urlik, Kasia Moś, Milena Lange, Piotr Cugowski, Mateusz Ziółko z akompaniamentem Warsaw Impressione Orchestra pod batutą Tomasza Labunia. Artyści wykonali najpopularniejsze utwory legendarnej grupy Queen w niezwykłych aranżacjach Jaremy Jarosińskiego, Tomasza Labunia, Tomasza Szymusia i Thomasa Trickstera.

Tłumnie zgromadzoną publiczność przywitali Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Bemowo: Maciej Wójtowicz, Michał Przybylski, Jakub Gręziak oraz Radny Dzielnicy Bemowo Marek Lipiński.

Usłyszeliśmy takie hity jak: Bohemian Rhapsody, Barcelona, A Kind Of Magic, Don’t Stop Me Now, Radio Ga Ga, Who Wants To Live Forever, I Want It All i wiele innych. Na zakończenie wszyscy artyści wykonali finałowe utwory The Show Must Go On oraz We Will Rock You.

To był naprawdę magiczny wieczór!

W wydarzeniu udział wzięli: Magdalena Gogol, Radna Miasta Stołecznego Warszawy; Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo: Ewa Przychodzień-Schmidt i Maciej Bartosiak; radni Bemowa: Iwona Łoboda, Anna Wyganowska-Krzynówek, Marta Sylwestrzak, Jarosław Oborski, Adam Stańko, Maciej Ryszkowski; Dorota Stegienka, Radna Dzielnicy Ochota; Magdalena Tomecka-Sadoch, Dyrektor Bemowskiego Centrum Kultury.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Województwa Mazowieckiego.

Zobacz galerię (5 zdjęć />)