null

Rozstrzygnięcie konkursu wakacyjnego „Spacerownik Bemowski”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Karol Sobociński, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, wraz ze zwycięzcami konkursu pozują na tle ścianki z logiem Bemowa.
Autor: WKU

Mamy już laureatów konkursu wakacyjnego „Spacerownik Bemowski” organizowanego przez Wydział Kultury urzędu Dzielnicy Bemowo. Zwycięzcy odebrali nagrody we wtorek, 12 września br. Koniecznie zobaczcie zwycięskie prace!

Miejsce I zajęła praca Rodziny Rospędków  i ich „Spacerownik po Osiedlu Przyjaźń”. Rodzina złożona z rodziców: Małgorzaty i Tomasza oraz trójki maluchów, zaprezentowała trasę spacerową, którą może powtórzyć każda rodzina z małymi dziećmi. Obejmuje ona ciekawe punkty w obrębie Osiedla, takie jak: przyjazna rodzinom filia Biblioteki przy Konarskiego 6 , Klub Karuzela, Topolowa Aleja i Boisko na Osiedlu Przyjaźń, a także zachętę do obserwowania przyrody – roślin, zwierząt i owadów, co jest wspaniałą lekcją w naturze.

Miejsce II zajęła praca Poli Kudzinowskiej uczennicy klasy VIC jednej z bemowskich szkół. Praca Poli nosi tytuł „Spacerownik Bemowski dla dużych i małych”, jest bogato ilustrowana i obejmuje trasę spacerową od Lotniska przez Fort Bema, Osiedle Przyjaźń, Park Górczewska, Fort Blizne i Chrzanów oraz Las Bemowo. Pola wykazała się również znajomością historii tych miejsc i licznych aktualnych atrakcji.

Miejsce III zajął rodzinny Spacerownik  Państwa Siwińskich pod tytułem „Ulicami Bemowa...”. Rodzina Siwińskich wiernie uczestniczy w naszych konkursach, a tym razem zaprasza nas „w podróż po Bemowie”  - do Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Konarskiego 6, do Lasu Bemowskiego, do Parku Miejskiego w Forcie Bema, a na koniec do Alei Sportów Miejskich, gdzie całą rodziną ćwiczy jogę.

Serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie i zapraszamy do wykorzystania spacerowników w swoich wycieczkach po Bemowie oraz do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie zamieszczamy informacje o naszych imprezach i konkursach. 

Karol Sobociński, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo wręcza nagrody zwycięskim rodzinom.
Zobacz galerię (3 zdjęć)
Karol Sobociński, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo wręcza nagrody zwycięskim rodzinom.
Karol Sobociński, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo wręcza nagrody zwycięskim rodzinom.

Załączniki: