null

Rozstrzygnięcie Konkursu „Kartka wielkanocna"

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
Zbiorowe zdjęcie uczestników konkursu.
Autor: WKU

25 marca br. jury po obejrzeniu wszystkich prac konkursowych, przyznało nagrody i wyróżnienia w Konkursie na najładniejszą Kartkę Wielkanocną. Poznajcie laureatów!

Konkurs na wielkanocną kartę skierowany był do dzieci i dorosłych. Dostaliśmy bardzo dużo prac!Jury pod przewodnictwem Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Bemowo Jakuba Gręziaka przyznało nagrody i wyróżnienia, a 4 marca br. spotkaliśmy się z laureatami konkursu.

Laureaci:

W kategorii Dorośli przyznaliśmy jedną nagrodę, którą otrzymała Pani Agnieszka Ratyńska.

W kategorii dzieci starsze (12-18 lat) przyznaliśmy dwa wyróżnienia dla Jana Markiewicza oraz Aleksandry Stolarz

W Kategorii Dzieci Młodsze (5-11 lat) przyznaliśmy najwięcej nagród. Wyróżnienia otrzymali: Kornelia Kapka, Julia Ługowska, Malina Kuszyk oraz Anna Markiewicz.

Nagroda za II miejsce powędrowała do  Natalii Gawin, zaś Nagrodę za I miejsce otrzymały (ex aequo): Maja Męzińska i Nikola Siwińska.

Wszystkim laureatom gratulujemy. Dziękujemy i dorosłym i dzieciom, którzy znaleźli czas, by podtrzymując świąteczne tradycje przygotować kartki z życzeniami Wielkanocnymi i podzielić się z nami swoimi pracami. Dziękujemy rodzicom za pomoc najmłodszym w udziale w tym konkursie i wszystkich poprzednich i zapraszamy do udziału w konkursie wakacyjnym, który zostanie ogłoszony w czerwcu. 

Zwycięskie kartki wielkanocne.
Zobacz galerię (4 zdjęć />)
Zwycięskie kartki wielkanocne.
Zwycięskie kartki wielkanocne.
Zwycięskie kartki wielkanocne.