Rozpoczęcie roku w SP nr 82

Grupa dzieci wbiegająca z entuzjazmem na teren nowego placu zabaw
Autor: A. Frankowski

Pożegnaliśmy wakacje, przywitaliśmy szkołę! Dziś na rozpoczęciu roku szkolnego gościliśmy w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II.

Życzenia dzielnym pierwszoklasistom złożyli: Urszula Kierzkowska – Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Mariusz Wajszczak Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Piotr Kobierski Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo oraz Karol Sobociński – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo.

Zarząd Dzielnicy Bemowo oraz Dyrektor Szkoły Barbara Makowska-Opala wzięli również udział w otwarciu nowo wyremontowanego placu zabaw. Do dyspozycji dzieci są m.in. zjeżdżalnie, zestaw sprawnościowy, karuzela koszyczkowa i huśtawka wahadłowa.

Kochani uczniowie, niech szkoła będzie dla Was nie tylko skarbnicą wiedzy i cennych umiejętności, ale także piękną przygodą, podczas której odkryjecie swoje pasje oraz nawiążecie prawdziwe przyjaźnie!

Panorama dziedzińca SP nr. 82. Widać na nim grupę dzieci z rodzicami. Na pierwszym planie wyremontowany plac zabaw.
Dyrektor SP nr. 82 p. Barbara Makowska-Opala podczas przemówienia do pierwszoklasistów.
Przedstawiciele Zarządu Dzielnicy Bemowo w składzie Urszula Kierzkowska, Karol Sobociński, Mariusz Wajszczak oraz Piotr Kobierski, przecinają wstęgę do nowego placu zabaw.
Grupa dzieci wbiegająca z entuzjazmem na teren nowego placu zabaw