Wydarzenie

null

Rozpoczęcie Lata na Bemowie – koncert zespołu Pectus

Drukuj otwiera się w nowej karcie
24.06.2023 12:00 - 24.06.2023 18:30
Zdjęcie zespołu Pectus.
Autor: Ł. Szczepaniak

Z okazji rozpoczęcia lata mamy dla was kolejną, muzyczną niespodziankę. W sobotę, 24 czerwca, o godz. 17.00 w Amfiteatrze Bemowo wystąpi zespół Pectus!

Przywitajcie z nami lato!  W sobotę, 24 czerwca, o godz. 17.00 zapraszamy do Parku Górczewska na piknik i koncert zespołu Pectus! 

Grupa czterech braci swoją wspólną karierę muzyczną rozpoczęła wiosną 2005 roku w Rzeszowie. Od tamtej pory Pectus błyskawicznie zdobywał kolejne nagrody w konkursach piosenki i festiwalach muzycznych. Szeroką rozpoznawalność artystom przyniosła w 2008 r. piosenka "To, co chciałbym Ci dać". Utwór podbił serca słuchaczy i rozbrzmiewał w największych polskich rozgłośniach radiowych. Prawdziwym hitem okazała się jednak nostalgiczna „Barcelona". Klimatyczne gitarowe brzmienia i ciepły głos lidera zespołu już w pierwszych sekundach utworu przenosiły fanów do słonecznej Hiszpanii. Dziś zespół Pectus ma na swoim koncie 7 albumów oraz liczne występy w Polsce i na Świecie.
W ostatni weekend czerwca bracia w składzie: Tomasz Szczepanik, Marek Szczepanik, Mateusz Szczepanik i Maciej Szczepanik zawitają na Bemowo i z pewnością zabiorą nas w gorącą, muzyczną podróż.
Jesteście gotowi?

Przed występem od godz. 12.00 zapraszamy Was na Piknik profilaktyczno-prozdrowotny "Wakacje tuż, tuż" w Parku Górczewska!

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona!

Zdjęcie zespołu Pectus.