Relacja ze spektaklu "Dziadek do orzechów"

Na scenie grupa artystów pozujących wspólnie do zdjęcia na koniec koncertu. Są ubrani w wielokolorowe kostiumy.
Autor: LIFE studio

Czwartego grudnia mogliśmy zaprosić najmłodszych mieszkańców naszej Dzielnicy na przepiękny spektakl baletowy z repertuaru teatru Palladium- „Dziadek do Orzechów”.

Mali widzowie byli zachwyceni piękną scenografią, strojami oraz występem artystów. Nie zabrakło również dużej dawki śmiechu i dobrego humoru podczas występu Czarodzieja Drosselmayera) Wszystkich zebranych młodych widzów oraz ich opiekunów przywitał Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo – Jakub Gręziak oraz zaprosił na spotkanie z Mikołajem! Po spektaklu każdy chętny mógł zapozować do zdjęcia z Mikołajem oraz Śnieżynką w pięknej świątecznej scenerii, każdy otrzymał słodki upominek od Świętego.

Na scenie Zastępca Burmistrza Jakub Gręziak zaprasza widzów na spektakl
Na zdjęciu znajdują się baletnice, ubrane w jednokolorowe kostiumy.
Wspólne zdjęcie dwójki dzieci z Mikołajami