null

Relacja z wernisażu „Nauka i Sztuka”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Jasne pomieszczenie, w którym wiszą, stoją oraz leżą prze różne kolorowe obrazy.
Autor: WKU

Za nami wernisaż wystawy malarstwa artystów związanych z Bemowem. 5 listopada podziwialiśmy obrazy w niezwykłej scenerii Laboratorium Eksperymentalnego Instytutu Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy!

W minioną sobotę wieczorem, w siedzibie Teatru GO, odbył się wernisaż pn. „Nauka i sztuka”. Swoje obrazy z ostatnich trzech lat (od lockdownu po wolność) zaprezentowało 26 artystów.

Kontemplacji tych wspaniałych dzieł, towarzyszyły dźwięki muzyki jazzowej wykonywanej na żywo.

Jasne pomieszczenie, w którym wiszą, stoją oraz leżą prze różne kolorowe obrazy.
Zobacz galerię (5 zdjęć)
1. Zdjęcie grupę osób, na ścianie widoczne są obrazy. Na pierwszym planie zebranych gości wita kobieta ubrana w czarną bluzkę z długim rękawem oraz długa szarą spódnicę, kobieta trzyma w ręku mikrofon.
2. Zdjęcie grupę przedstawia grupę osób podziwiającą obraz ustawiony na podeście, obok obrazu stoi mężczyzna z kamerą, na ścianach w tle widoczne są obrazy.
Jasne pomieszczenie, w którym stoi 7 metalowych elementów na kółkach, na których zawieszone są kolorowe obrazy, w tle widoczne czarne lampy sufitowe.
Podest, na którym stoi obraz przedstawiający budynek mieszkalny oraz kompozycję złożoną z dwóch słomianych kapeluszy i ręcznie plecionego wianka.