Relacja z Pikniku Bemowo – moja bajka

Zgromadzona na trawie publiczność ogląda spektakl plenerowy Alicja w Krainie Czarów.
Autor: Studio HD

W minioną niedzielę Park Górczewska zamienił się w magiczną krainę! Zobaczcie relacje z tego wydarzenia.

Podczas Pikniku Bemowo – moja bajka spotkaliśmy Alicję w Krainie Czarów, Flintstonów oraz piratów! Zobaczyliśmy też sztuczki iluzjonisty, sportowe pokazy i występy artystyczne. Nie zabrakło strefy plastycznej, sadzenia roślin, tworzenia graffiti i dmuchańców!

Dziękujemy wszystkim partnerom wydarzenia oraz mieszkańcom za aktywną zabawę i fantastyczną energię! Powróćmy wspomnieniami do słonecznych chwil.

W wydarzeniu wzięli udział:Jarosław Dąbrowski, Przewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo, Mariusz Wajszczak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Piotr Kobierski, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo i Jakub Gręziak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo.

: Jarosław Dąbrowski - Przewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo, Mariusz Wajszczak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo i Jakub Gręziak - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo. przemawiają ze sceny.
Piotr Kobierski, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, z zawodnikiem Skry Rugby.
Dzieci, pod okiem instruktorów, próbują swoich sił na ergowiosłach.
Uczestniczy tworzą graffiti Minionków na specjalnej ścianie.
Plenerowy pokazy sztuk walki.