null

Relacja z mistrzostw dzielnicy w mini piłce ręcznej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Autor: WSR Bemowo

W dniach 5-6 października w SP 341 przy ul. Oławskiej 3 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

W zawodach łącznie wzięło udział cztery szkoły: SP 82, SP 321, SP 341, SP 357. W rozgrywkach dziewcząt zmierzyły się ze sobą SP 321 i SP 341. Po zaciętej walce na drugim miejscu podium stanęły zawodniczki z SP 341 a złoty medal wywalczyły reprezentantki z SP 321, tym samym będą one reprezentowały dzielnicę Bemowo w finałach LVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.  W rozgrywkach chłopców do walki stanęły drużyny z SP 82, SP 321 i SP 357. Po emocjonujących rozgrywkach trzecie miejsce zajęli reprezentanci z SP 321, srebrny medal wywalczyła drużyna z SP 82 a na szczycie podium stanęli reprezentanci SP 357 i to właśnie oni będą reprezentować dzielnicę Bemowo w finałach LVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.