Relacja z koncertu De Mono na Bemowie

Andrzej Krzywy śpiewa do mikrofonu na scenie amfiteatru.
Autor: De Mono

To było niezwykle energetyczne rozpoczęcie weekendu i sezonu letnich imprez w Parku Górczewska! Na start w miniony piątek w Amfiteatrze Bemowo wystąpił zespół De Mono!

Publiczność już przy pierwszych dźwiękach ruszyła z miejsc, by tańczyć pod sceną. Artyści oczywiście nie zawiedli fanów i zagrali największe przeboje, takie jak: "Moje miasto nocą", "Wszystko na sprzedaż" i "Póki na to czas". Dziękujemy za fantastyczną zabawę i doskonałą atmosferę. Przypominamy, że to dopiero początek naszych muzycznych spotkań w plenerze!

Publiczność w amfiteatrze podczas koncertu.
Andrzej Krzywy śpiewa do mikrofonu na scenie amfiteatru.
Urszula Kierzkowska, Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Jarosław Dąbrowski Przewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo i Jakub Gręziak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo witają publiczność ze sceny.
Zbiorowe zdjęcie zespołu De Mono z publicznością.