null

Relacja z imprezy „Rusz się przed Świętami ze Sportowcami”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie na sali gimnastycznej. Na pierwszym planie dziecko, które rzuca się na Materiałowy słup imitujący przeciwnika w rugby. Wokół zebrani pozostali uczestnicy ćwiczenia oraz instruktorzy.
Autor: Studio Rondo

4 grudnia po raz kolejny zaprosiliśmy mieszkańców Bemowa na wspaniałą imprezę „Rusz się przed Świętami ze Sportowcami”, która odbyła się na hali sportowej OSiR Bemowo. W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 osób. Najmłodszy uczestnik miał 4 dni!

Uczestnicy spróbowali swoich sił w siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej, lekkoatletyce, rugby, podnoszeniu ciężarów, karate, ratownictwie medycznym oraz różnych grach i zabawach. Treningi poprowadzili znani i lubiani sportowcy oraz trenerzy: Katarzyna Dulnik, Piotr Renkiel, Dariusz Kowaluk, Aleksandra Mierzejewska, Dorota Świeniewicz, Kacper Lachowicz, Paweł Mikołajczak, Tomek Borowski, Jan Cal, Marcin Kozera, Krzysztof Kuryś, Karol Zieliński, Ania Dąbrowska i Klaudyna Pogorzelska.

Młodym sportowcom kibicowali Piotr Kobierski Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo oraz Radny Dzielnicy Bemowo Maciej Bartosiak. Zajęcia odbyły się w fantastycznej, sportowej atmosferze przy olbrzymiej dawce pozytywnej energii! Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę i prezent. Mamy nadzieję że impreza zachęciła Was do większej aktywności fizycznej. Pamiętajcie, że niezależnie od tego, jaką dyscyplinę sportu uprawiacie, warto się ruszać!

Partnerzy akcji: OSiR Bemowo,Decathlon Bemowo, Kacpa.online, Legia KoszUKS 321 Bemowo, BUSHIDO, Fundacja Kasi Dulnik, Kids Academy, Instytut Aktywności, Bemowska Akademia Sportu. #sportowebemowo

Zdjęcie grupowe wszystkich uczestników zajęć. Ich głowy skierowane są w górę jakby obserwowali konkretną postać znajdującą się wysoko ponad nimi.
Zobacz galerię (4 zdjęć)
Zdjęcie na sali gimnastycznej. Na pierwszym planie dziecko, które rzuca się na Materiałowy słup imitujący przeciwnika w rugby. Wokół zebrani pozostali uczestnicy ćwiczenia oraz instruktorzy.
Zdjęcie na sali gimnastycznej. Po środku stoi instruktor, który zagrzewa do ćwiczeń zebranych wokół niego dzieci. Te z pasją pokrzykują.
Zdjęcie na sali sportowej. Na pierwszym planie instruktor, który jest w szerokim przysiadzie. Ręce wysoko uniesione z zaciśniętymi pięściami. Wokół siedzą dzieci i obserwują instruktora.