Relacja z II Bemowskiego Pikniku Naukowego

Autor: Studio HD

4 czerwca, przez cały dzień, na terenie Osir Bemowo nie brakowało edukacyjnych atrakcji i kreatywnej zabawy. Zobaczcie relację z tego wydarzenia

11 stref naukowych, 28 stoisk warsztatowych, ogrom wiedzy, moc uśmiechów, fantastyczne pokazy dydaktyczne, lot balonu i wspaniała energia! Tak upłynęła nam słoneczna sobota na II Bemowskim Pkniku Naukowym.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom i patronom medialnym za wsparcie wydarzenia oraz Wam za tak liczne przybycie i niesamowitą atmosferę. Szczególne podziękowania dla Sejmiku Województwa Mazowieckiego za współfinansowanie projektu. Wróćmy do najlepszych momentów.

W wydarzeniu wzięli udział: Mariusz Wajszczak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo i Jakub Gręziak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo.