Relacja z Bemowskiego Biegu Łosia

Zawodnicy biegną podczas Biegu Łosia.
Autor: A. Olkusz

W minioną sobotę na terenach leśnych Wojskowa Akademia Techniczna odbyła się druga edycja "Bemowskiego Biegu Łosia".

Wydarzenie przyciągnęło wielu miłośników biegania na 5 i 10 kilometrów oraz nordic walking na dystanse 3 i 5 km. Nie zabrakło też wyścigu rodzinnego! Piękna, słoneczna pogoda zdecydowanie sprzyjała zawodnikom i kibicom, a na mecie na każdego czekał pamiątkowy medal oraz pyszna grochówka.

Zwycięzcy zostali uhonorowani przez Aleksandrę Śniegodzą-Goździk, Radną m.st. Warszawy, i Ilonę Soję-Kozłowską, Zastępczynię Burmistrza Dzielnicy Bemowo.

Grupa seniorów z kijkami maszeruje podczas wyścigu w ramach Biegu Łosia.
Zawodnicy z medalami na podium. Obok Ilona Soja-Kozłowska, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo.
Zawodniczka na podium. Obok Aleksandra Śniegocka-Goździk, Radna m.st. Warszawy, pokazuje kciuki w górę.
Zawodnicy biegną podczas Biegu Łosia.