null

Referat Paszportowy

Drukuj otwiera się w nowej karcie

TERENOWY PUNKT PASZPORTOWY MAZOWIECKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO

Godziny pracy TPP Bemowo

  • Poniedziałek: 10.00 - 17.30
  • Wtorek- piątek: 8.00 -15.30

Z uwagi na pełne zaangażowanie pracowników w bezpośrednia obsługę klientów TPP – Bemowo, kontakt telefoniczny może być utrudniony.

Prosimy o korzystanie z informacji zamieszczonych na naszej stronie internetowej, które są na bieżąco aktualizowane. Adres strony:  https://www.gov.pl/web/uw-mazowiecki

Uwaga: Nie składa się wniosków papierowych !!!

Wniosek o wydanie dokumentu paszportowego składa się osobiście w organie paszportowym w formie dokumentu wypełnionego i utrwalonego przez organ paszportowy w postaci elektronicznej.

Przy składaniu wniosku o wydanie dokumentu paszportowego osobie nieposiadającej zdolności do czynności prawnych, która ukończyła 5 lat, lub osobie posiadającej ograniczoną zdolność do czynności prawnych jest wymagana obecność tej osoby.

W celu skrócenia czasu oczekiwania na złożenie wniosku w formie elektronicznej zachęcamy do dokonywania opłat przed wizytą w Punkcie Paszportowym. Aby ułatwić Państwu dokonywanie opłat, informujemy, o możliwości uiszczenia opłaty paszportowej na miejscu; Kasa Urzędu Dzielnicy (gotówka, karta płatnicza), opłatomat (płatność tylko kartą płatniczą), który znajduje się na sali obsługi TPP – Bemowo.

Wszystkie informacje na temat opłat paszportowych dostępne są tu: https://www.gov.pl/web/uw-mazowiecki/oplaty-paszportowe

Informacje dot. złożenia wniosku o paszport dostępne są na naszej stronie internetowej lub pod numerem 22 695–73–45

Paszportowy Portal Informacyjny przygotowany przez Ministerstwo Cyfryzacji umożliwia sprawdzenie stanu realizacji Państwa wniosku o wydanie paszportu bez wychodzenia z domu – obywatel.gov.pl

W Punkcie paszportowym funkcjonuje system kolejkowy.

Udostępniona została możliwość rezerwacji terminu wizyty na złożenie wniosku paszportowego lub odbiór gotowego paszportu poprzez stronę Urzędu m.st. Warszawy (ilość biletów jest ograniczona).