null

Psychologiczne wsparcie dla dzieci i młodzieży

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie ilustracyjne. Chłopiec w czerwonej koszulce stoi tyłem.
Autor: freepick

Jeśli zaobserwowałaś / zaobserwowałeś w swojej rodzinie trudności w funkcjonowaniu dzieci. Niepokoi Cię ich zachowanie, obniżone oceny w szkole, relacje z rówieśnikami.
Zgłoś się do Projektu Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży.

W ramach projektu Ośrodek Pomocy Społecznej na Bemowie zapewnia kompleksowe wsparcie obejmujące specjalistyczną diagnozę i terapię psychologiczną dostosowaną do potrzeb dziecka.

OPS proponuje aktywny udział rodziców na każdym etapie uczestnictwa dziecka w projekcie. Diagnoza obejmuje spotkania zarówno z dzieckiem, jak i jego rodzicami, a także wizytę środowiskową w miejscu zamieszkania. Za zgodą rodziców uczestnicy projektu kontaktują się również z pedagogami i psychologami szkolnymi. Dotyczy to sytuacji, w której dziecko przejawia problemy z nauką lub problemy w relacjach z grupą rówieśniczą. Wszystko po to, aby w pełni pomóc dziecku w powrocie do prawidłowego funkcjonowania.

Zapraszamy.

Projekt realizowany jest przez Ośrodek Pomocy Społecznej na Bemowie.

Zgłoszenia poprzez infolinię: 576-661-777 lub osobiście w siedzibie OPS Bemowo, ul. Rozłogi 10.

Informacje o projekcie: 885-524-356.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.

Ulotka.
Zobacz galerię (2 zdjęć)
Ulotka.

Załączniki: