null

Przesłuchanie II etapu Art Bem Musical Festival 2021 - Koncert Uczestników!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na białym tyle znajduje się czerwono-bordowa maska będąca logo Art Bem Musical Festival 2021
Autor: Art Bem

Dyrekcja Bemowskiego Centrum Kultury, Fundacja Edukacji Teatralnej i Artystycznej Feta oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego mają zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie: Przesłuchanie II etapu Art Bem Musical Festival 2021 - Koncert Uczestników!

W drugim etapie konkursu swoje umiejętności zaprezentuje dwunastu uczestników wyłonionych przez jury w drodze kwalifikacji konkursowej. Warsztaty z jurorami oraz przesłuchania w formie koncertu to kolejny krok dla młodych adeptów sztuki wokalnej do III etapu czyli Gali Finałowej, podczas której poznamy laureatów festiwalu i wyróżnionych. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc i Grand Prix przejdą do historii, jako pierwsi laureaci tego wydarzenia, które ma na stałe zagościć na festiwalowej mapie Polski.

Za całość oprawy tego wydarzenia odpowiada Antoniusz Dietzius Dyrektor Artystyczny Art Bem Musical Festival 2021

Plakat informujący o Art Bem Musical Festival 2021. W górnym lewym rogu logo Bemowskiego Centrum Kultury. Poniżej tekst "Ogólnopolski projekt musicalowy dla młodych wokalistów/ Zgłoszenia na festiwal.artbem.pl Na samym dole loga Mazowsza, Zakochaj się w Warszawie na Bemowie, FETA, Proscenum.