Połączeni metrem – Pikniki na Bemowie i Targówku

Autor: Studio HD

Kości jakiego zwierzęcia znaleziono podczas budowy stacji metra Kondratowicza? Który z bohaterów serialu "Alternatywy 4" mieszkał na Targówku Fabrycznym? W niedzielne popołudnie 9 października podczas połączonego pikniku, dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o naszych sąsiadach z drugiej strony Wisły.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Bemowa i Targówka za wzajemne odwiedziny pod ratuszami. Udowodniliście, że podróż Metro Warszawskie jest szybka i przyjemna, a co najważniejsze ekonomiczna i ekologiczna.

Do podróży podziemną kolejką wspólnie zachęcali: Urszula Kierzkowska, Burmistrz Dzielnicy Bemowo; Małgorzata Kwiatkowska, Burmistrz Dzielnicy Targówek; Katarzyna Strzegowska, Dyrektor Warszawski Transport Publiczny; Jerzy Lejk, Prezes Metro Warszawskie; Dorota Kozielska, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek; Karol Sobociński - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo; Jędrzej Kunowski - Wiceburmistrz Dzielnicy Targówek oraz Radni Dzielnicy Targówek.

Pięknie dziękujemy za wspaniałą współpracę Pracownikom Wydziału Kultury i Promocji Urząd Dzielnicy Targówek oraz naszym partnerom: Metro Warszawskie, Warszawski Transport Publiczny, Państwowe Muzeum Archeologiczne, Bemowskie Centrum Kultury i firmie Gulermak.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!