Piknik w ramach "Lata w Mieście"

Dzieci skaczą na kolorowym dmuchańcu w kształcie zamku.
Autor: A. Frankowski

Wakacyjne atrakcje sportowe na Bemowie trwają w najlepsze! Zobaczcie relację z rekreacyjnego pikniku.

Dziś w Szkole Podstawowej nr 357 odbył się rekreacyjny piknik w ramach akcji "Lato w Mieście". Uczestnicy mogli spróbować swoich sił podczas gry w szachy i różnych zajęć sportowych. Wszystkim wiele radości sprawiły też dmuchańce oraz kolorowa wata cukrowa.

Pod koniec wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy, które wręczyli Urszula Kierzkowska, Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Jarosław Dąbrowski, Przewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo i Karol Sobociński, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo.

Dzieci skaczą na kolorowym dmuchańcu w kształcie zamku.
Zbiorowe zdjęcie uczestników pikniku z Urszulą Kierzkowską, Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Jarosławem Dąbrowskim, Przewodniczącym Rady Dzielnicy Bemowo i Karolem Sobocińskim, Zastępcą Burmistrza Dzielnicy Bemowo.
Dzieci grają w szachy przy stolikach na boisku.
Dzieci stoją przed kolorową i ozdobioną kwiatami przyczepą campingową.