Piknik naukowy i koncert Dawida Kwiatkowskiego 11.07.2021

Szeroki plan. dzieci bawią się puszczając duże bańki mydlane.
Autor: Snufkin

10 stref naukowych, 20 stanowisk edukacyjno-rozrywkowych, 24 warsztaty i pokazy dydaktyczne, ✨1✨ gwiazda polskiej sceny muzycznej, ogrom wiedzy i doświadczeń, moc pozytywnych emocji oraz wzruszeń. Tak minęła nam sobota na Bemowskim Pikniku Naukowym zakończonym znakomitym koncertem Dawid Kwiatkowski na terenie OSiR Bemowo.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom i patronom medialnym za wsparcie wydarzenia oraz mieszkańcom za liczne przybycie! Przypomnijmy sobie najlepsze momenty.

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Sejmik Województwa Mazowieckiego.

z: Urszula Kierzkowska Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Mariusz Wajszczak Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Radni Dzielnicy Bemowo: Aneta Nowolecka, Marta Sylwestrzak, Maciej Bartosiak

Dawid Kwiatkowski wraz ze swoją solistką siedzą na scenie i wykonuja autorski program
Dawid Kwiatkowski wspiął się na rusztowanie sceny i wykonuje autorski program
Szeroki plan. dzieci bawią się puszczając duże bańki mydlane.
Szeroki plan. po środku dziecko spogląda w lunetę. W koło znajduje się wiele ludzi. W tle namiot organizatora.