Wydarzenie

null

Piknik „Boernerowo pod masztami”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
23.09.2023 13:00 - 23.09.2023 19:00
Grafika radiostacji Babice-Boernerowo
Autor: WKU

W tym roku świętujemy 100-lecie Radiostacji Babice-Boernerowo. Z tej okazji zapraszamy na piknik historyczny „Boernerowo pod masztami”.

23 września od godz. 13.00 zapraszamy na wspólne świętowanie 100-lecia Radiostacji Babice-Boernerowo na terenie SP nr 150 przy ul. Thommeego 1.

Obchody 100-lecia Radiostacji Babice-Boernerowo organizowane będą przez Towarzystwo Boernerowo, które zrzesza lokalną społeczność. Jest to stowarzyszenie mieszkańców i sympatyków osiedla Boernerowo dla których zarówno historia jak i przyszłość Boernerowa oraz całej Dzielnicy są istotne. Towarzystwo stara się działać na rzecz dobrosąsiedzkiej wspólnoty, aktywowania potencjału twórczego/kulturowego mieszkańców, stwarzania okazji do wspólnego spędzania wolnego czasu, zabawy, rekreacji oraz wykorzystywania zasobów jakie daje Dzielnica Bemowo.

Dla mieszkańców Dzielnicy Bemowo udział w obchodach 100-lecia Radiostacji Babice-Boernerowo będzie okazją do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Całe rodziny będą mogły wziąć udział w wielopokoleniowych zabawach oraz grach a także poznać historię Radiostacji Boernerowo i jej rolę w historii Polski.

Do zobaczenia! 

Grafika radiostacji Babice-Boernerowo

 

 

Grafika radiostacji Babice-Boernerowo