Otwarcie Filii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 20

Zdjęcie małych krzesełek, stolika i kredek dla dzieci w gabinecie poradni.
Autor: A. Frankowski

Dziś oficjalnie otworzyliśmy nową filię Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 20! Od września w pięciu gabinetach przy ul. Pełczyńskiego 26 bemowskie dzieci otrzymają wsparcie i pomoc psychologiczną.

Potrzeby dzieci i młodzieży są coraz większe, dlatego nie mamy wątpliwości, że nowa filia udzieli wsparcia wielu bemowskim rodzinom i będzie Wam dobrze służyć.

W filii prowadzone będą:

• badania diagnostyczne: psychologiczne, pedagogiczne, logopedyczne
  • konsultacje psychologiczne dla dzieci i rodziców
  • konsultacje pedagogiczne dla dzieci i rodziców
  • konsultację z terapeutą SI dla rodziców
  • konsultacje rodzinne/ wychowawcze
  • indywidualne zajęcia z psychologiem dla dzieci i młodzieży
  • indywidualne i grupowe zajęcia z terapeutą pedagogicznym (tzw. terapia pedagogiczna)
  • terapia logopedyczna dla dzieci
  • indywidualna psychoterapia dzieci i młodzieży
  • psychoterapia rodzinna

Od września filia będzie działała od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 20.

W uroczystości udział wzięli: Katarzyna Olobry-Księżak, Dyrektor PPP nr 20; Renata Kaznowska, Wiceprezydent m.st. Warszawy; Joanna Gospodarczyk, Dyrektor Biura Edukacji m.st Warszawy; Radni m.st. Warszawa: Mariusz Frankowski, Dorota Łoboda – Przewodnicząca Komisji Edukacji m.st. Warszawy; Urszula Kierzkowska, Burmistrz Dzielnicy Bemowo;Piotr Kobierski Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo; Maciej Bartosiak, Radny Dzielnicy Bemowo; Piotr Jaworski, Prezes TBS Północ.

Okna i wejście do filli widoczne z ulicy.
Renata Kaznowska - Wiceprezydent m.st. Warszawy, Mariusz R. Frankowski, Radny m.st. Warszaw, Urszula Kierzkowska, Burmistrz Dzielnicy Bemowo i Piotr Kobierski zastępca burmistrza Bemowa.
Zdjęcie małych krzesełek, stolika i kredek dla dzieci w gabinecie poradni.
Zgromadzeni goście przed wejściem do filii PPP nr 20.